خلاصه کتاب های معماری

دانلود خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران،نوشته مهدی فرشاد

کد محصول: K ۹

نویسنده ارجمند کتاب که خود دانشمندی برجسته و از افتخارات ایران زمین است در قالب پژوهشی ارزنده و دفتری مستوفا کار تألیف کتاب مورد نظر را به شایستگی به انجام رسانیده است.  آنچه نویسنده دانشمند این کتاب به آن پرداخته سرگذشت فن و مهندسی در ایران و سیر تکامل آن در طول هزاران سال است. وی کوشیده است تا با شرح اختراعات و اکتشافات و نوآوری های مهندسان ایرانی، نقش ارزنده تمدن ایران و ایرانیان را  در پیشرفت دانش بشری در جهان به اثبات رسانده و بهره مندی دیگر ملل جهان از توانمندی های مهندسان ایرانی را بیان دارد.

دیدگاه و روشی که نگارنده دانشمند این کتاب به شایستگی در پیش‌گرفته و در نوع خود بی‌نظیر است، پرداختن به تاریخ علم در ایران در قالب دیدگاهی موسوم به نگرش سیستمی است.

نکته مهم و در‌خور توجه دیگر آن است که این کتاب تنها روایت‌گر زندگی و کارنامه فعالیت‌های دانشمندان ایرانی نیست، بلکه با رویکردی همه‌جانبه، تمامی زوایای تفکر، اندیشه و سنت‌های علمی پایه‌گذاری‌شده توسط آنان را در کالبدی کاملاً مستند و با تکیه بر اسناد و شواهد موجود، به رشته نگارش درآورده است.

مهندس از نظر لغوی به معنی اندازه گیرنده و عالم علم هندسه و اشکال است . همچنین به معانی اندازه گیر درکاریز و بنا و زمین و جز ان و سنگ تراشی و نجاری و معماری و متخصصص در ایجاد طرح ها و کارهای ساختمانی و معماری ،راهسازی، کشاورزی و یا ساختمان انواع ماشین نیز امده است .

3box

———————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران
  • نام نویسنده: مهدی فرشاد
  • قیمت محصول: ۱۲هزار تومان
  • فرمت فایل: power point
  • تعداد صفحات: ۳۳
  • حجم فایل: ۲مگابایت

———————————————————————————

———————————————————————————

خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت معماری، پروژه پاورپوینت معماری، دانلود پاورپوینت، پروژه معماری، پاورپوینت خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، دانلود خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، پاورپوینت خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران، پاورپوینت نمونه موردی، معماری، کتاب های معماری، کتب معماری، کتاب تاریخ مهندسی در ایران، خلاصه کتاب تاریخ مهندسی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا