آرشیو پاورپوینت های کارشناسی ارشد(کلیک کنید)معماری همساز با اقلیم

دانلود پاورپوینت چگونگی بهر ه گیری از توده زمین در معماری بومی جهان؛ به مثابه یکی از تکنیک های سرمایش ایستا در بنا

کد :۷۱۰

مقوله آسایش گرمایی و بطور خاص سرمایش از جمله مقولاتی است که به جهت نقشی که در مطلوب سازی محیط و بوم دارد،حائز اهمیت فراوان است. در واقع آسایش گرمایی عامل اصلی شکل دهنده معماری هرمنطقه است. در یک سکونتگاه انسانی به عنوان یک پدیده انسا ن ساخت توجه به اقلیم با مکانیزم های سرمایش،گرمایش موجب افزایش احساس، آرامش، و ارتقا ی سطح زندگی و نهایتأ پایداری میگردد.علی رغم اهمیت این موضوع، در دوران اخیر موضوع توجه به اقلیم نادیده گرفته شده است. در واقع باید گفت در سال های اخیر،ساختن برای ساختن و نه سا ختن برای زیستن مجالی را برای توجه به مقولاتی مهم و عمیق همچون آسایش حرارتی، بدنه معماری، در معماری و شهرسازی باقی نگذاشته است.در تحقیق حاضر به بررسی معماری بومی مناطق مختلف پرداخته وبا درنظرگرفتن پهنه بندی اقلیمی در دو اقلیم گرم و خشک ومرطوب، شاخصه نحوه ارتباط بنا با زمین را با هم مقایسه نموده تا راهکارهای مناسب سرمایش در بدنه معماری و یا همان بدست آید. در اینجا (passive cooling) اصطلاح سرمایش ایستاتکنیک موردنظر (سرمایش از طریق توده حرارتی زمین) و فواید وراه های استفاده از این تکنیک با توجه به نمونه های معماری بومی بازنگری می شود.

این پروزه مناسب برای درس معماری همساز با اقلیم مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در قالب یک فایل پاورپوینت تقدیم حضور شما عزیزان می گردد.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-
نام محصول: دانلود پاورپوینت چگونگی بهر ه گیری از توده زمین در معماری بومی جهان؛ به مثابه یکی از تکنیک های سرمایش ایستا در بنا
قیمت:۱۰هزار تومان
فرمت فایل:powerpoint
تعداد صفحات۲۷ صفحه
حجم فایل:۸مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا