آرشیو پاورپوینت های معماری(معماری اسلامی،معماری معاصر،انسان طبیعت معماری،مبانی نظری معماری)(کلیک کنید)انسان طبیعت معماری

پاورپوینت معماری زنبور عسل

کد:B149

     زنبور عسل، موجودی که همواره شگفتی بشر را برانگیخته و شگفت کاری هایش با آن جثه کوچک و ناچیز برای انسان و تمدن بشری همیشه الهام بخش بوده است. نظمی شگفت انگیز، زبانی تصویری ، کوششی خستگی ناپذیر، تقسیم کاری دقیق، ساختار اجتماعی منسجم و بسیاری موضوعات و مفاهیم در خور توجّه در حیات این حشره نستوه و پر تلاش، قابل ملاحظه و بررسی است.
همواره طبیعت و آفرینشهای طبیعی به عنوان الگویی در ابداعات و نوآوریها در معماری، مد نظر انسان بوده است و مسائل فنی را راههای زیستی، حل می کرده است. در انتخاب فرم، ساختار، بافت و مصالح، چه در مورد سازواری با شرایط محیطی و تغییرات آن و هر آنچه که در علم معماری و ساختمان وجود دارد، طبیعت می تواند بهترین الگو باشد، چراکه این نوع معماری، پایدار و همیشگی است و با رشد علم و تکنولوژی تحول و تکامل می یابد. لذا در این پژوهش، ساختار معماری زنبور عسل، در جهت بکارگیری دانش سیستم های طبیعی و بهبود سطح کیفی زندگی، حفظ و اداره بهتر اکوسیستم ها و منابع طبیعی انرژی و برای حل مسائل فنی و توسعه تکنولوژی معماری، مورد بررسی قرار می گیرد. امید است این مطالعات ایده و بینش اولیه ی برای مهندسان و معماران در ساخت بناها و سازه های آن باشد.

b1499

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

————————————————————————————————————-
نام محصول:پاورپوینت معماری زنبور عسل
قیمت:۸هزار تومان
فرمت فایل:powerpoint
تعداد صفحات ۹۰صفحه
حجم فایل۸ مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا