آرشیو پاورپوینت های معماری(معماری اسلامی،معماری معاصر،انسان طبیعت معماری،مبانی نظری معماری)(کلیک کنید)انسان طبیعت معماریمعماری همساز با اقلیم

پاورپوینت مفاهیم معماری پایدار به همراه نمونه ها

کد:B140

همانگونه که میدانیم با انقلاب صنعتی و پیشرفتهای فنی- تکنولوژیکی در عرصه معماری، معماری بومی اقصی نقاط دنیا که با توجه به طبیعت و محیط پیرامون خود شکل می گرفت و همساز با اقلیم سر بر م یافراشت به دست فراموشی سپرده شد.

معماری مدرن نیز که زاده این تحولات بود به طور کل بستر شکل گیری معماری را نادیده گرفت. پیشرفتهای عظیم تکنولژی استخراج نفت و سایر ذخایر زیرزمینی نیز استفاده هر چه بیشتر این منابع تجدید ناپذیر را فراهم آورد و لذا با وجود منابع سوختی فراوانی که در دسترس بود تامین نیازهای گرمایشی به راحتی میسر شد.

دهه ۷۰ را می توان دهه آگاهی یافتن از بحرانهای زیست محیطی نامید که عکس العملهایی را در دنیا ایجاد نمود که توسعه پایدار یکی از آنهاست. توسعه پایدار که در دهه ۷۰ مطرح گردید حاصل شناخت عمیق نسبت به محیط پیرامون بوده است. از آنجا که برطبق آمار ۵۰ درصد ذخائر سوختی در ساختمانها مصرف می شود لذا جستجوی راه حل اساسی برای این معضل بدیهی م ینمود. نکته دیگر اینکه؛ علاوه بر توجه به طبیعت، توجه به انسان نیز در اهم موارد قرار گرفت. انسان مدرن که در پس جوامع صنعتی به ابزار بدل شده است نقطه اصلی توجه توسعه پایدار می باشد و می توان گفت طراحی پایدار و توسعه پایدار بخاطر ابعاد انسا نمدارانه و انسان گرایانه ارزش و اعتباری خاص یافته اند.

b140

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

————————————————————————————————————-
نام محصول:پاورپوینت مفاهیم معماری پایدار به همراه نمونه ها
قیمت:۸هزار تومان
فرمت فایل:powerpoint
تعداد صفحات ۳۲صفحه
حجم فایل۵ مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا