آرشیو پاورپوینت های معماری(معماری اسلامی،معماری معاصر،انسان طبیعت معماری،مبانی نظری معماری)(کلیک کنید)مبانی نظریمعماری معاصر

پاورپوینت نقد و بررسی معماری پرش کیهانی

بعد از معماری مدرن ، معماران سبک دیکانستراکشن که به فولدینگ گرایش پیدا کرده بودند بر نظریه خود پایبند نبوده  و با توجه به موضوعات جدید علمی و فلسفی که در نیمه دوم قرن ۲۰ مطرح شده بود؛ این حرکت علمی –  فلسفی را در معماری نیز ادامه دادند.نظریات  دینامیک غیر خطی وعلوم آشفتگی.هندسه نا اقلیدسی به عنوانعلوم بعد از مدرن مطرح شد.به عقیده ی برخی از معماران: معمار جهت حفظ حضور خود در ورطه ی تمدن امروز جهان. باید با علم و فلسفه روز آشنایی کامل داشته باشد و قادر باشد محیط مصنوع را با استفاده از موارد فوق به صورتی خلاق و هنری نمایش دهد.

به قول جنکز “فرم تابع دیدگاه جهانی است form follows world view . زمانیکه نظر و دیدگاه انسانی عوض می شود معماری هم به تبع آن باید عوض شود.چارلز جنکز(بزرگترین نظریه پرداز معماری کیهانی و پست مدرن) بحثی به  نام تله و پروانه را مطرح کرده است.  که برای روشن شدن موضوع مختصر به توضیح آن می پردازیم.

تله به ابزار مکانیکی برای به دام انداختن موجودات زنده و پروانه موجودی ظریف و زیباست که از آزادی لذت می برد و به هر جا می رود. در این صورت شما اجبار را در مقابل خواست آزادی ، مرگ را در مقابل زندگی و معماری مدرن را در مقابل سنت طراحی ارگانیک خواهید داشت

در این پروژه علاوه بر نقد و بررسی معماری پرش کیهانی،به معرفی آثار و معماران بزرگ این سبک نیز می پردازیم.این پروژه در قالب یک فایل پاورپوینت تقدیم حضور شما عزیزان می گردد.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-
نام محصول:پاورپوینت نقد و بررسی معماری پرش کیهانی
قیمت:۱۰ هزار تومان
فرمت فایل:powerpoint
تعداد صفحات۱۱۵ صفحه
حجم فایل:۲۵مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا