آرشیو پاورپوینت های معماری(معماری اسلامی،معماری معاصر،انسان طبیعت معماری،مبانی نظری معماری)(کلیک کنید)انسان طبیعت معماریمبانی نظری

پاورپوینت نقش رنگ در معماری و معماری داخلی

در سنت اسلامی،رنگ اصولاً از دیدگاهی مابعدالطبیعی در نطر گرفته می شود،چیزی که ناظر بر دوگانگی نور و ظلمت در حد امکانات همیشگی مضمر در عالم مثل(یااعیان ثابته)است.

عالم رنگ خالی از تضاد نمی تواند باشد.این عجب کاین رنگ از بیرنگ خاست.بیرنگ،یا نور محض،خود قلمرو وجود ناب و احدیت ناب است که محل هیچ افتراق نیست.نور تعین که یافت سرچشمه ی هستی می گردد.

ذات نور اول ، خداوند، اشراقی پایدار می بخشد که خود بدان موجب بروز می یابد و همه چیزی را بشعاع خود جان داده در وجود می آورد.همه چیزی در جهان ناشی از نور ذات اوست و جمال و کمال همه موهبتی ست از سخای او،و نیل بدان اشراق خود رستگاری ست.

وقتی که یکی به گونه ی بسییار نمود می کند ، وحدت در صوری هر چند به ظاهر متضاد روی می نماید که براستی هیچ نیستند جز ذات الهی که در جامه ی غیریت جلوه گر است و چون آب و یخ ، در نهایت یکسان اند.

در این پروژه به بررسی نقش رنگ در معماری و معماری داخلی می پردازیم.این پروژه در قالب یک فایل پاورپوینت تقدیم حضور شما عزیزان می گردد.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-
نام محصول:پاورپوینت نقش رنگ در معماری و معماری داخلی
قیمت:۷ هزار تومان
فرمت فایل:powerpoint
تعداد صفحات۳۲ صفحه
حجم فایل:۱۰مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا