آرشیو مطالعات های معماری با نقشه(کلیک کنید)مسکونی

مطالعات شهرک مسکونی+مطالعات کامل +نقشه های اتوکدی کامل+تصاویر سه بعدی کامل+شیت بندی+فایل۳d

مطالعات شهرک مسکونی،نقشه های شهرک مسکونی

کد:۳۰۳

چکیده:

مسکن یکی از دغدغه های انسان در همه مراحل حیات بشری بوده است. شکل گیری آن در دوران مختلف تاریخ از زمانی که انسان در جنگل می زیسته تا غارنشینی و ابزار سازی, بر اساس نیاز های او چه فیزیکی و چه احساسی استوار بوده است.

نیاز بشر به داشتن پناهگاه از دیدگاههای مختلف, عامل شروع یا نقطه شروع امر ساختمان سازی به وسیله بشر تلقی شده است. این که این نیازچگونه در انسان به وجود آمده, موضوعی است که مکاتب مختلف فکری به نحوی به آن پاسخ داده اند. در بیشتر جوابها, انسان موجودی سرگردان در طبیعت بوده که وقتی غاری یا درختی را می بیند به آن پناه می برد و در این جا است که به او الهام ساختن با الگویی مثل غار دست می دهد.

نیاز به پناهگاه, نیاز مادی, معنوی و فطری است. این نیاز در درون هر انسان وجود دارد و این خود محرکی است برای ساختن :  وخدا قرار داد برای شما از خانه های شما آرامشگاهی و قرار داد برای شما از پوست دامها خانه هایی که آسمان بر گیرید آنها را روز کوچیدن شما و روز ماندن شما و» … آیه ۷۸ سوره نحل.

در مطالعه تاریخ مسکن در می یابیم که بشر اجباراً خود و فضای زندگیش را با شرایط اقلیمی هم آهنگ و هم ساز کرده است. برخورد با طبیعت اطراف و چگونگی ساختن در آن, برخوردی است که هر انسانی در نقاط مختلف کره زمین داشته وخواهد داشت. چکونگی برخورد با مسائل اقلیمی, آب و هوا وغیره, چگونگی برخورد او با نا امنیها ی به وجود آمده از طرف انسانهای دیگر, نمومه هایی از این نوع بر خورد هستند و  راه حلهای ارائه شده, نشان دهنده فایق شدن او به صورت کامل یا ناقص بر این عوامل است.

دانلود فهرست مطالعات شهرک مسکونی

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات شهرک مسکونی
قیمت ۲۵ هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۱۷۹ صفحه
حجم فایل:۱۲
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

——————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی پایان نامه کتابخانه شهرک مسکونی +تصاویر سه بعدی کامل+شیت بندی +فایل ۳d
قیمت:۲۵ هزار تومان
فرمت فایل:,dwg,jpg
حجم فایل:۳۲مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

مطالعات شهرک مسکونی،نقشه های شهرک مسکونی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا