آرشیو مطالعات های معماری با نقشه(کلیک کنید)حمل و نقل

طراحی فرودگاه+نقشه های کامل اتوکدی+رندرهای داخلی و خارجی+پوسترها

 

کد محصول:۲۳۲

:چکیده:

امروزه طراحی فرودگاه ها ، ترمینال های مسافربری بین شهری و ایستگاه های قطار از لحاظ  روانشناسی دارای اهمیت ویژه ای می باشند ، به عنوان مثال فردی را در نظر بگیرید که قصد سفر به کشوری بیگانه و یا شهری دور به مدت چندین سال را دارد و یا فردی که مدت زیادی از وطن و شهر خود دور بوده و بعد از سال ها به زادگاهش بازگشته است ، طبیعتا هر کدام از این افراد از لحاظ روانی دارای حالت های متفاوتی هستند. اینجاست که نقش معماران در طراحی چنین فضاهایی پر رنگ شده و توجه به مسایل روانشناختی در طراحی این قبیل مکان ها بسیار مهم جلوه می نماید از این رو بسیاری از کشورها جهت طراحی فرودگاه ها و … از معماران برجسته جهان بهره می گیرند .

در دنیای امروز که هر روزه به سرعت زندگی افزوده می شود حل مسائل مربوط حمل و نقل سریع و بی دغدغه را می توان کانون توجه همه اشخاص مرتبط با این سرعت دانست. حال فرودگاهها که نقش اساسی در همه ابعاد حمل و نقل دارند وظایف سنگینی را بر دوش دارند تا بتوانند به بهترین نحوه کالاها و اشخاص را در پرتو حضور هواپیما به مقاصد مورد نظر برساند.

مسافر، فرودگاه و هواپیما هر سه نیازمند یکدیگرند تا بتوانند چرخه ای مطلوب که رسیدن به هدف نهایی یعنی حمل و نقل ایمن و سریع است دست یابند. جایگاه و نقش حمل و نقل در ابعاد مختلف سیاسی اجتماعی و اقتصادی در جوامع امروزی به ویژه کشورهای در حال توسعه بر کسی پوشیده نیست و فرودگاه در کنار مابقی پایانه ها از حساس ترین بازیگران این نقش هستند.

———————————————————————————————————————————————————————

نکات مهم:

۱-تمامی رساله های موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است.

۲-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند.

۳-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.

۴-ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.


————————————————————————————————————————————–

نام محصول:فایل کامل مطالعات فرودگاه
قیمت:۲۰ هزار تومان
فرمت فایل:word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات:۱۶۰ صفحه
حجم فایل:۲۰ مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

———————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل اتوکدی نقشه های پایان نامه فرودگاه +رندرهای داخلی و خارجی+پوسترها
قیمت:۴۵ هزار تومان
فرمت فایل:dwgوjpg (قابل ویرایش)
حجم فایل:۴۶ مگابایتقابل پرداخت با کلیه کارت های بانکیرساله فرودگاه, پروپوزال فرودگاه ،طراحی فرودگاه,مطالعات فرودگاه , برنامه فیزیکی فرودگاه,دانلود فرودگاه،دانلود فرودگاه ،رساله فرودگاه، رساله فرودگاه  ، طراحی فرودگاه ، رساله فرودگاه ،نمونه فرودگاه،پایان نامه فرودگاه

دانلود پایان نامه و رساله معماری

دانلود رایگان پایان نامه معماری،دانلود رساله معماری،دانلود طرح نهایی معماری،رساله معماری

————————————————————————————————————————————————————

دانلود رساله و پایان نامه معماری،دانلود پایان نامه معماری،دانلود پایان نامه و رساله معماری،دانلود مطالعات معماری،دانلود رایگان پایان نامه معماری،دانلود رساله معماری،دانلود طرح نهایی معماری،دانلود پایان نامه،دانلود رساله،دانلود پایان نامه فرودگاه،دانلود رساله فرودگاه،دانلود نقشه های فرودگاه ،دانلود استانداردفرودگاه،ظوابط و استاندارد های فرودگاه،فرودگاه های داخلی ،فرودگاه های خارجی،پایان نامه معماری ،پایان نامه فرودگاه ،پایان نامه،طرح نهایی معماری،دانلود پلان فرودگاه،ظوابط و استاندارد فرودگاه،فایل اتوکد فرودگاه،تحلیل پلان فرودگاه،نقشه های فرودگاه

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا