اسکچاپ(SketchUp)دانلود اسکچاپنرم افزار معماری

دانلود اسکچاپ 2016 کم حجم به همراه V-Ray مخصوص

از نیازهای اساسی تمام طراحان بیان تصویری ایده ها می باشد که در دنیای امروزی این کار توسط نرم افزارهای کامپیوتری انجام می شود. اسکچ آپ (SketchUp) یک برنامه مدل سازی سه بعدی برای کاربردهای متنوع معماری، طراحی داخلی و طراحی فضای سبز، عمران، مکانیک، فیلم سازی و طراحی بازی کامپوتری و یکی از ساده ترین و سریعترین برنامه های مدل سازی است.(لینک دانلود اسکچاپ sketchup 2016 به همراه V-Ray مخصوص در انتهای همین مطلب قرار داده شده است.)

افزایش دانش و آگاهی در زمینه طراحی با اسکچاپ :

با آگاهی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار اسکچاپ می توانید با دقت و سرعت بیشتری به طراحی های خلاقانه و منحصر به فرد بپردازید و از دانش و آگاهی های خود در این زمینه بهره مند گردید.

با استفاده از نرم افزار اسکچاپ می توانید بهره وری خود را در زمینه طراحی های سه بعدی افزایش دهید و به این ترتیب با تسلط و سرعت بیشتری طراحی های خود را به مشتریان ارائه دهید.

ورودی ها و خروجی ها

اسکچ آپ از فرمت های بسیاری برای خروجی و ورودی پشتیبانی می کند. از جمله فرمت های png , tif , jpg , 3ds, dfx , dwg و… . همچنین از فرمت avi برای خروجی انیمیشن استفاده می کند.

 Sketchup  برای سیستم عامل های Windows و Mac OS  و Linux موجود است.

اسکچاپ نرم افزاری آسان و کاربردی برای طراحی

با استفاده از نرم افزار اسکچاپ می توان بسیاری از الگوها و ایده های مورد نظر خود در طراحی را به گونه ای پیوسته با طراحی های ایجاد شده در اتوکد به انجام رساند.

نرم افزار اسکچاپ یکی از آسان ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای طراحی می باشد و معماران می توانند به راحتی طراحی های مورد نظر خود را با استفاده از نرم افزار اسکچاپ ایجاد کنند.

تولید نقشه های دقیق در اسکچاپ :

SketchUp تنها یک نرم افزار طراحی سه بعدی نیست؛ بلکه با استفاده از آن می توان به طراحی نقشه های دقیق پرداخت و از این طریق ارتفاعات و جزئیات گوناگون و بلوک ها و بسیاری از طرح بندی ها را در نقشه به خوبی مشخص نمود. در این نرم افزار می توان پیش نویس ها و اسلاید هایی را از نتیجه کار ایجاد نمود.

دقت اسکچاپ در ایجاد مدل های گوناگون :

دقت SketchUp در ایجاد مدل های گوناگون را می توان در حدود هزارم اینچ در نظر گرفت.

به همین دلیل با استفاده از SketchUp می توان مدل های بسیار دقیق و با جزئیات ریز را پیاده سازی نمود.

ویژگی های نرم افزار SketchUp 2016 :

 • قابلیت ذخیره مناظر و ساخت انیمیشن ها
 • توانایی تبدیل از 2D به 3D
 • امکان استفاده از رنگ و متن و قرار دادن سایه
 • امکان تماشای داخل مدل ها
 • توانایی ارائه گزارش کلی
 • قرار دادن علامت تجاری بر روی مدل ها
 • قابلیت خروجی به صورت تصاویر برداری 2D
 • گرفتن خروجی با فرمت های گوناگون مانند TIFF ،JPEG ،PNG و …
 • خروجی مدل های 3D به CAD و دیگر فرمت های 3D
 • توانایی ساخت و نمایش اسناد طراحی چند صفحه ای
 • قابلیت مرتب کردن و تفسیر چندین تصویر در یک صفحه
 • امکان ساخت عناصر و سمبول ها برای نمایش تنظیم ابزار گرافیک های برداری 2D
 • قابلیت ساخت، سند سازی و نمایش طرح های شما
 • امکان جستجو از انبار 3D
 • قابلیت وارد کردن DXF ،DWG ،3D
 • قرار دادن مدل های خود در گوگل مپ
 • توانایی وارد کردن تصاویر
 • امکان مدل سازی بسیار سریع
 • امکان اضافه کردن اطلاعات به طرح هایتان

قابلیت های کلیدی پلاگین V-Ray for SketchUp:

V-Ray یکی از محبوب ترین افزونه های رندرینگ سه بعدی است و هنگامی که به عنوان پلاگین بر روی SketchUp نصب می شود، برای طراحان آن، قابلیت هایی نظیر رندریگ سریعتر، ابزارهای نورپردازی بهتر، توانایی تجسم بخشی صحنه های پیچیده تر، رندرینگ محیطی (environment)، نزدیک تر بودن رندرینگ ها به واقعیت و افزایش کیفیت رندرینگ، بالا بردن امکانات در انیمشن و انجام رندرهای همزمان را فراهم می کند.پلاگین V-Ray از جمله قدرتمندترین موتورهای رندرگیری در نرم افزارهای طراحی و مدل سازی سه بعدی (۳D) محسوب می شود. این موتور رندرینگ فوق العاده کمک می کند تا از مدل های طراحی شده بتوان به طبیعی ترین شکل ممکن خروجی گرفت. وی ری (VRay) به طور خاص برای نرم افزارهای مختلفی مثل اسکچاپ، ۳dmax (تری دی مکس)، Revit (رویت)، Maya (مایا)، Rihno (راینو) و … عرضه می شود.در حال حاضر، آخرین نسخه ارائه شده از ویری، ویری نکست (V-Ray Next) نام دارد که گاها از آن به نام ویری ۴ برای اسکچاپ نیز نام می برند. .

رندرگیری تعاملی (Interactive Rendering)

CPU، GPU و رندرگیری ترکیبی

نویزگیر ویری (V-RAY DENOISER)

قابلیت V-Ray Cloud

قابلیت V-RAY SWARM

المان های رندر مختلف

رابط کاربردی هوشمند

مدیریت فایل یکپارچه

کد رنگ های ساده و قدرتمند

فریم بافر (Frame Buffer)

نورهای دقیق

نورهای آداپتیو

شبیه سازی واقع گرایانه نور روز

نورپردازی سراسری (Global Illumination)

نور مِش (Mesh Light)

دوربین شبیه به دنیای واقعی

واقعیت مجازی (Virtual Reality)

افکت لنز تعاملی

بیش از ۵۰۰ متریال آماده ویری

نمایش متریال در ویوپورت

واقعی کردن صحنه ها با تکسچر مپ ها (Texture Maps)

بیش از ۶۵۰ متریال آماده در VRSCANS

مه محیطی

پرسپکتیو Aerial

متریال های حجمی

صحنه های پروکسی

آبجکت های پروکسی

و …

راهنمای نصب SketchUp 2016

1- نرم افزار را نصب کنید.

2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.

3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)

4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:

– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.

– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

راهنمای نصب (V-Ray Next v4.00.02 for SketchUp 2016-2019 x64)

1- نرم افزار SketchUp را ببندید.
2- چنانچه قبلا نسخه ای دیگر از پلاگین و یا همین نسخه را با کرک دیگری نصب کرده اید آن را به طور کامل حذف نموده و سیستم خود را Restart کنید.
3- پلاگین را نصب کنید. نیازی نیست License Server را نصب کنید.
4- از درون Crack فایل cgauth.dll را در مسیر نصب V-Ray، پوشه bin کپی و جایگزین فایل موجود کنید. مسیر پیش فرض:
C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for SketchUp\extension\vrayappsdk\bin

5- فایل vray_BRDFScanned.dll را در مسیر نصب پلاگین های V-Ray کپی و جایگزین فایل موجود کنید. مسیر پیش فرض:
C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for SketchUp\extension\vrayappsdk\bin\plugins

توجه:این نسخه از V-Ray قابلیت نصب بر روی نسخه های 2016 تا 2019 را دارا می باشد.

لینک های دانلود

دانلود اسکچاپ نسخه ی 32 بیتی – 116.80 مگابایت

دانلود اسکچاپ نسخه ی 64 بیتی – 127.30 مگابایت

دانلود وی ری نسخه 4 – 734 مگابایت

رمز:www.p30download.com


دانلودV-Ray Next v4.00.02 for SketchUp 2016-2019،پلاگین رندر وی ری برای اسکچاپ،اسکچاپ 2016،  دانلود sketchup 2016  دانلود اسکچاپ  ،دانلود اسکچاپ 2016 ،دانلود اسکچاپ 2016 با حجم کم،  نرم افزار طراحی سه بعدی،دانلود نرم افزار اسکچاپ به همراه وی ری مخصوص،دانلود اسکچاپ کم حجم،دانلود رایگان پلاگین اسکچاپ 2016،نصب پلاگین اسکچاپ،   دانلود vray next برای اسکچاپ دانلود Vray next برای اسکچاپ ۲۰۱۹دانلود آخرین ورژن ویری برای اسکچاپ دانلود رایگان v-ray next برای نرم افزار اسکچاپ دانلود کرک vray next اسکچاپ دانلود کرک وی ری اسکچاپ دانلود نسخه trial ویری نکست اسکچاپ دانلود وی ری برای اسکچاپ ۲۰۱۹دانلود وی ری ۴ اسکچاپ دانلود ویری نکس اسکچاپ دانلود وی ری نکست اسکچاپ دانلود ویری نکست اسکچاپ ۲۰۱۹فیلم آموزش نصب و کرک وی ری ۴فیلم آموزش نصب وی ری نکست کرک vray next اسکچاپ کرک vray next اسکچاپ ۲۰۱۶کرک vray next اسکچاپ ۲۰۱۷کرک vray next اسکچاپ ۲۰۱۸کرک vray next اسکچاپ ۲۰۱۹کرک وی ری ۴ اسکچاپ کرک وی ری نکست اسکچاپ کرک ویری نکست اسکچاپ کرک ویری نکست برای اسکچاپ ۲۰۱6نصب و کرک وی ری ۴ اسکچاپ نصب ویری نکست اسکچاپ وی ری ۴ اسکچاپ وی ری ۴ اسکچاپ وی ری نکس اسکچاپ وی ری نکست اسکیچاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا