آرشیو مطالعات های معماری با نقشه(کلیک کنید)حمل و نقل

مطالعات ایستگاه مترو+نقشه های کامل اتوکدی+مطالعات+پاورپوینت

 

کد محصول:۲۲۴

چکیده:

توسعه و تحول صنعت حمل و نقل ریلی درون و برون شهری مستلزم شناخت واقعی از تمام ظریفیت ها و پتانسیل های بالقوه می باشد . اگر چه بخش حمل و نقل ، بحثی خدماتی به شمار می آید لکن به دلیل اهمیت بنیادی آن ، فعالیتی زیر بنایی محسوب گردیده و در صورت عدم توجه کافی به آن سایه به بخش ها نیز دچار عقب ماندگی خواهد شد .

رشد و گسترش صنعت حمل و نقل ریلی و وجود مزیت های نسبی فرآوان آن نسبت به سار روشهای عمومی حمل و نقل بیش از هر زمان دیگری مشاهده می گردد . با پیشرفت تکنولوژی قطارهای شهری در حال تغییر و تحول بوده و وظیفه حمل و نقل مسافران در اغلب شهرهای مهم دنیا را به عهده گرفته است .

بر اساس آمارها ، همواره تقاضا در این بخش فرآینده است و با توجه به مزیت های ذاتی و منحصر به فرد حمل و نقل ریلی شدن تکنولوژی ساخت قطعات ، وجود سیستم های موثر در زمینه نگهداری ، تامین انرژی ، علائم و ارتباطات و تجهیزات ، مستلزم حمایت همه جانبه می باشد .

امروزه ایستگاهها بصورت یک مرکز مهم شهری در آمده اند ، جایی که قابل مکث کردن ، معاشرت کردن ، خرید مایحتاج منزل و همچنین استفاده از تسهیلات بانکی و ….. می باشد .

طراحی ایستگاه شماره ۱ مترو فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با توجه به موقعیت ایستگاه موضوع پایان نامه این جانب می باشد که مشتمل بر بخش های زیر است.

فصل ۱ : شناخت؛ در این فصل ابتدا به صورت مختصر به تاریخچه مترو در جهان و ایران ( به خصوص تهران ) پرداخته شده و سیستم مترو به صورت کلی تعریف شده است. سپس خصوصیات خطوط مترو تهران و خصوصا خط ۱مترو تهران ذکر شده است و در نهایت استاندارد های خاص ایستگاه های مترو بررسی شده و برنامه فیزیکی طرح تعیین شده است.

فصل ۲: مطالعات؛ این مرحله به تجزیه و تحلیل سایت مورد نظر و بررسی نمونه های مشابه در ایران و جهان اختصاص دارد که در هر مورد نکات مثبت و منفی به دقت برسسی شده است.

 فصل ۳: طراحی؛  در این فصل ایده اصلی طرح و روند شکل گیری آن بیان شده است . همچنین پیشنهاد طرح سازه و تاسیسات متناسب با طرح ، داده شده است. در انتها نقشه ها و جزئیات ارایه شده اند.


نکات مهم:

۱-تمامی رساله های موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است.

۲-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند.

۳-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.

۴-ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.


————————————————————————————————————————————————–

نام محصول:فایل کامل مطالعات پایان نامه ایستگاه مترو
قیمت:۲۰ هزار تومان
فرمت فایل:word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات:۱۲۰ صفحه
حجم فایل:۲۴ مگابایتقابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

—————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل اتوکدی نقشه های پایان نامه ایستگاه مترو+رندرهای داخلی و خارجی+پاور پوینت ارائه
قیمت:۴۵ هزار تومان
فرمت فایل:dwg وjpgوpower point (قابل ویرایش)
حجم فایل:۴۰ مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکیرساله ایستگاه مترو, پروپوزال ایستگاه مترو ،طراحی ایستگاه مترو,مطالعات ایستگاه مترو , برنامه فیزیکی ایستگاه مترو,دانلود ایستگاه مترو،دانلودایستگاه مترو ،رساله ایستگاه مترو ، رساله ایستگاه مترو ، طراحی ایستگاه مترو ، رساله ایستگاه مترو ،نمونه ایستگاه مترو،پایان نامه ایستگاه مترو

دانلود پایان نامه و رساله معماری

دانلود رایگان پایان نامه معماری،دانلود رساله معماری،دانلود طرح نهایی معماری،رساله معماری

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا