آرشیو مطالعات های معماری با نقشه(کلیک کنید)مسکونی

برج مسکونی+مطالعات کامل رساله+نقشه های اتوکدی+تصاویر سه بعدی+ شیت بندی

کد محصول:۲۶۶

چکیده:

آشنائی با مفهوم مسکن و درک و دریافت هر چه بهتر از محیط پیرامونی زندگی بشری در گرو شناخت مهمترین بخش از زندگی هر فرد یعنی سکونت و انتخاب مسکن است. همگام با رشد امروزی جمعیت و نیاز به مسکن و کمبود زمین مناسب عرصه برای پیدایش و ظهور برج ها در زمینی کوچک اما فضاسازی در آسمان بی انتها مورد توجه بسیاری از معمارن بزرگ دنیا و نیز سیاستگذاری های کلان دولت ها شده است . امروزه برج ها و آسمانخراش ها نه تنها کاربرد مسکونی و اداری دارد بلکه می تواند نمایش دهنده ی اوج هنری یک معمار و مونومانی بسیار قدرتمند برای نمایش فرهنگ یک جامعه و ابراز قدرت نمائی برای مردم و دولت های مورد نظر باشد.

زندگی در برج ها و آسمان خراش ها آرزوی بشریت برای زندگی در پهنه ی نامحدود آسمان را ممکن می سازد. آرزوئی که با حس پرواز در هم آمیخته و دیدی به شعاع رژفای بی بدیع آسمان به بشریت عرضه گشته است .در دنیای امروی و پیشرفت سریع صنعت وتکنولوژی و همزمان رشد جمعیت مشکلات عدیده ای را برای نسل بشر در امروز و نگرانی هائی را در آینده به همراه آورده است. از جمله ی کمبود آب و کمبود انرژ یمشکلات اقتصادی اجتماعی مشکلات روانشناختی کنترل پدیده های زمین یو …..یکی از بزرگترین مشکلات فرا روی انسان در آینده حل مشکل مسکن برای جمعیت فراوان آینده در زمین های محدود است.

چگونه می توان انسان ها را در کمترین میزان زمین با بیشترین عده همراه با بالاترین کیفیت جای داد؟

مشکلات شهرهای بزرگ و تعدد محلات ساخت خانه های منفرد و بزرگ در مقاسی وسیع در نقاطی خاص و نیز تراکم بیش از حد جمعیت در نقاط دیگر شهرها و نیز مشکلات تردد آلوگی هوا قابل حل است؟

آیا می توان مشکل گشترش شهرها در زمین های مجاور و طبیعت پیرامونی را که باعث آلوده ساختن هر چه بیشتر محیط هستند را بازداشت؟

آیا آلوده گی های حاصل از فعالیت های بشری و گرم تر شدن زمین به گسترش شهرها و تغییر اکوسیستم در طبیعت وابسته است؟

و آیا می توان همراه با پیشرفت سریع علم و صنعت به راهکارهای مفید و خلق ابتکاراتی نو برای رفع تمتمی موانع پیش رو فائق آمد؟

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


دانلود فهرست مطالعات پایان نامه برج مسکونی  به صورت رایگان:دانلود با لینک مستقیم

———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات برج مسکونی
قیمت ۱۵هزار تومان
فرمت فایل:pdf
تعداد صفحات:۱۰۰ صفحه
حجم فایل:۵ مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی برج مسکونی +تصاویر سه بعدی+شیت بندی+پاورپوینت ارائه
قیمت:۲۵هزار تومان
فرمت فایل:dwgوjpg
حجم فایل:۱۶مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا