آرشیو مطالعات های معماری با نقشه(کلیک کنید)حمل و نقل

ترمینال مسافربری+مطالعات کامل رساله+نقشه های اتوکدی کامل+تصاویر سه بعدی

کد:۲۸۴

چکیده:

خواسته های مردم  از نهادهای  نظیر  شهرداری و سازمانهای حمل و نقل  بیش از سایر دستگاهها و سازمانهای خدماتی عمومی است رشد شهر نشینی ازدیاد تعداد خودروها  در کشورهای توسعه یافته باعث  افزایش  تراکم  در مرکز شهری و بالطبع افزایش میزان تصادفات  در شبکه های معابر شده است.که به هیچ عنوان  برای عبور حجم و نوع ترافیکی که در حال  حاضر می بایست از خود عبور دهند طراحی نشده اند.همچنین رشد  بی رویه شهری  باعث  همجواری ناسازگار کاربریهای زمین گردیده  است که منجر به تداخلهای  زیاد  عابر پیاده  و خودرو شده است .مهاجرت از نواحی روستائی به مراکز  شهری  و حاشیه  ان اغلب  بوجود امدن گروه  شهرنشینانی  می شود که با چنین  سطوح  پرتراکم ترافیکی در مرکز شهر مانوس  نیستند و در حاشیه  نیز حاشیه نشینی  با بافت شهری  مطابقت  ندارد.

تمام کسانی که محل زندگی  خود  را  در شهر انتخاب  کرده اند تقریبا در تمامی  ایام زندگی  به نحوی از شهرداری  و سازمان  حمل و نقل  سر وکارر  دارند مثلا  برای رفتن به محل کار،مدرسه،تفرج خرید ،پارک،حمل وزباله  و غیره .

نهایتا  نتیجه می گیریم انسان از موقعی که پا به اجتماع می گذارد تا زمانی که به رحمت ایزدی  می پیوندد به خدمات  شهرداری  و حمل و نقل  نیازمند است. سازمانهای  ما همیشه در راس توجهات  عموم و شهروندان  قرار گرفته است. ما می دانیم هر سازمانی  که مراجعین  بیشتری  داشته باشد افکار  عمومی  متمرکز و نظارت و بررسی  بر عملکرد  نیز بیشتر  می شود و همان  افکار  عمومی  بر روی  نحوه  عملکرد  کارکنان  در حال قضاوت است. در نتیجه برای  طراحی چنین فضایی باید بیشتر بکوشیم.

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


دانلود فهرست مطالعات پایان نامه ترمینال مسافربری به صورت رایگان:دانلود با لینک مستقیم

———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات ترمینال مسافربری
قیمت ۱۵هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۱۰۲ صفحه
حجم فایل:۱۰ مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

——————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی پایان نامه ترمینال مسافربری +تصاویر سه بعدی
قیمت:۲۵هزار تومان
فرمت فایل:dwg,jpg
حجم فایل:۱۵ مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا