آرشیو مطالعات های معماری با نقشه(کلیک کنید)ورزشی

مجموعه ورزشی- تفریحی+مطالعات کامل رساله+نقشه های کامل اتوکدی+تصاویر سه بعدی کامل +شیت بندی

کد:۲۸۵

چکیده:

با توجه به جایگاه ویژه‌ای که جوانان هر جامعه دارند و همچنین نقش مهمی که در تعلیم و تربیت نسل آینده باید ایفا کرد، ارتقاء سطح فرهنگی و اجتماعی این قشر از جامعه در رابطه با جامعه وبالاخص خانواده، که بیش از نیمی از جمعیت را به خود اختصاص داده، توجه خاصی را می طلبد. چرا که زوال در زمینه فرهنگی به منزله نابودی جامعه در تمام زمینه‌هاست، ودر جامعه ‌ای که جوانان آن افسرده و در معرض آسیب‌های اجتماعی باشند کل جامعه به تباهی و ناپایداری کشیده خواهد شد.

تهران نیز به عنوان جزء‌کوچکی از کل جامعه با مشکلات زیادی در این عرصه روبرویست که این مشکلات از یک سری کمبودها و معضلات ناشی شده است. و این معضلات عبارتند از:

  • هدر رفتن نیروها و استعداد‌های جوانان.
  • کمبود فضاهای مطلوب ورزشی برای جوانان.
  • کمبود سرگرمی های مفید برای جوانان.
  • کمبود شغل‌های مناسب و به دور از آسیب‌های اجتماعی برای جوانان.

لذا با توجه به این کمبودها و مشکلات عنوان شده، طراحی یک مجموعه تفریحی و ورزشی تواماً با پیشنهاد فضاهای جذاب و متنوع که تاکنون در شهر تهران وجود نداشته، می توان در جهت اشتغال‌زایی و جذب نیروهای فعال این قشر از جامعه گام موثری بر دارد و به سلامت و شادابی جامعه کمک نماید، همچنین با ایجاد این خانه می توان مقداری از این کمبودها و نارسائیهای موجود را در زمینه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی بهبود بخشید.

ایجاد مجموعه‌های ورزشی، تفریحی با دو عملکرد به عنوان فضاهای مطلوب جهت پرورش روحی و جسمی در آمایش شهرهای بزرگ دنیا مطرح گردیده است و از آنجایی که کشور اسلامی ما از دیر باز مهد فرهنگ و ادب به شمار می رفته و در دوره‌های مختلف از رونق و شکوفایی در زمینه‌های ادبی و هنری بسیاری برخوردار بوده است، احداث چنین مجموعه‌هایی می‌تواند به  عنوان یک فضای شهری درجهت نیل به مقاصد فرهنگی راهگشا باشد.

همچنین یک جامعه نیز برای پیشبرد خود به سمت یک جامعه ایده‌آل و آرمانی باید از تلف شدن اوقات ارزشمند با  توان و استعداد‌‌های بالقوه آنان تا حد امکان جلوگیری نماید، از این رو ایجاد یک مجموعه تفریحی، ورزشی در شهر تهران نقش موثری در پیشرفت و تکامل هر چه بیشتر جامعه خواهد داشت.

در ضمن «با نگاهی بر تاریخ چند هزار ساله بشری در خواهیم یافت که یک جامعه زمانی می‌تواند بهترین نوع حکومت را داشته باشد که تمام اقشار جامعه در سرنوشت خود نقش موثر داشته باشد» همانگونه که دستور‌العمل‌های حقوق بشر و حقوق اسلامی ما را رهنمون می کند که تمام انسان‌ها از قبیل زن و مرد سیاه و سفید و … دارای حقوق مساوی بوده و این است جامعه پیشرفته و پویا.

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


دانلود فهرست مطالعات پایان نامه مجموعه ورزشی تفریحی به صورت رایگان:دانلود با لینک مستقیم

———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات مجموعه ورزشی- تفریحی
قیمت ۱۵هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۱۰۵ صفحه
حجم فایل:۱۲ مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

——————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی پایان نامه مجموعه ورزشی- تفریحی +تصاویر سه بعدی+شیت بندی
قیمت:۲۵هزار تومان
فرمت فایل:dwg,jpg
حجم فایل:۲۵مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا