آرشیو مطالعات های معماری(کلیک کنید)فرهنگی

مطالعات مجموعه فرهنگی تفریحی توریستی

کد محصول:۱۰۵۲

چکیده:

تبادلات فرهنگی و تعاملات اجتماعی به لحاظ محیط فیزیکی آن در گذشته در مکانهایی همچون مساجد ، مراکز محله، بازار و در کلیت شهر انجام می گرفت و فرهنگ جامعه با رشد و نموی آرام ولی منسجم روند خود را طی می کرد اما در دهه های اخیر با افزایش جمعیت و روند رو به رشد شهرنشینی از طرفی و بسط و گسترش علوم و فنون ارتباطات از طرف دیگر و تغییر شیوه سکونت و شهر نشینی ،این روند دچار تغییر و دگرگونی گردید . در روند این گسترش و شهر نشینی جدید فضاها و مختصات شهری بطور مطلوب و در مقیاس با ساکنان جدید آن رشد نیافت، پس طبیعی است که شاهد اعواجها ،کجرویها و نارسایی هایی در اجتماع باشیم .

در جواب به این نارساییهای فرهنگی و قومی در ناحیه خراسان که علیرغم فرهنگ و پیشینه قوی  این مرز و بوم مردم و خصوصاً نسل جوان با آن دست به گریبان هستند طراحی مجموعه فرهنگی تفریحی جهت پر کردن اوقات  فراغت جوانان و ایجاد مکانی که در آن بتوانند با حضور در کلاسهای عملی و نظری در ارتقاء سطح اندیشه خود بکوشند موضوع طراحی این رساله بوده است.

در این راستا و با توجه به مسائل پژوهشی برای رساله کارشناسی معماری در طی دو بخش شناخت و مداخله که خود شامل فصل های مطالعاتی روند تحقیق از اقلیم ،طبیعت و جغرافیا گرفته ،تا فرهنگی اجتماعی تاریخی و سیاسی، اقتصادی و مبانی نظری را در بر گرفته است که به آنها پرداخته می شود.

دانلود فهرست مجموعه فرهنگی تفریحی توریستی

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول: مطالعات مجموعه فرهنگی تفریحی توریستی
قیمت ۱۴ هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۱۰۹ صفحه
حجم فایل:۷
مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا