آرشیو مطالعات های معماری با نقشه(کلیک کنید)موزه

موزه دفاع مقدس+مطالعات کامل رساله +نقشه های کامل اتوکدی+تصاویر سه بعدی

کد:۲۸۶

چکیده:

نوشتار پیش رو مطالعاتی مقدماتی جهت طراحی موزه دفاع مقدس می باشد که باهدف شناخت پتانسیل ها ومحدودیت های موضوعی وبستر طراحی گراداوری شده است این نوشتار شامل پنج بخش اصلی به ترتیب زیر می باشد :

بخش اول عنوان شناخت موضوع شامل مطالعات نظری ومقهومی پیرامون موضوع رساله (موزه دفاع مقدس ) می شود که باگشودن مباحثی از قبیل فرهنگ ،جنگ و تفاوت های ان با دفاع مقدس فرهنگ دفاع مقدس ونحوه وضرورت اشاعه آن ، همچنین تاریخچه دفاع مقدس ومسائل دیگری از این دست به روشن شدن موضوع پروژه وهدف آن می پردازد.

بخش دوم با عنوان شناخت بستر به شناخت سایت طراحی با سه رویکرد شناخت محیطی شناخت انسانی وشناخت کالبدی می پردازد وبابررسیی نقاط قوت وضعف آن به راهکارهایی برای طراحی می رسد.

بخش سوم شامل بررسی .مطالعه نمونه های معماری اجرا شده داخلی وخارجی می شود که در تمام یا یا بخشی از موضوع پرو ژه  با این عنوان اشتراک دارند.

در بخش چهارم با توجه به مطالعات انجام گرفته در سه فصل قبل واحکام طراحی که از شناخت موضوع وبستر طراحی وهمچنین مطالعه نمونه ها بدست آمده به بیان سنار یو طراحی برنامه عملکردی پیشنهادی برنامه فیزیکی مطالعات مربوط به استاندارد ها وراهکارهای طراحی ریز فضاها (باتوجه به برنامه عملکردی)دیاگرام روابط ولکه گذاری می پردازد ودر نهایت در بخش پنجم طرح نهایی اراعه شده است.

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


دانلود فهرست مطالعات پایان نامه موزه دفاع مقدس به صورت رایگان:دانلود با لینک مستقیم

———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات موزه دفاع مقدس
قیمت ۱۵هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:۱۰۵ صفحه
حجم فایل:۱۲ مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

——————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی پایان نامه موزه دفاع مقدس +تصاویر سه بعدی
قیمت:۲۵هزار تومان
فرمت فایل:dwg,jpg
حجم فایل:۱۵مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا