حمل و نقلدانلود پایان نامه معماری

طراحی فرودگاه+نقشه های کامل اتوکدی+رندرهای داخلی و خارجی+پوسترها

 

کد محصول:232

:چکیده:

امروزه طراحي فرودگاه ها ، ترمينال هاي مسافربري بين شهري و ايستگاه هاي قطار از لحاظ  روانشناسي داراي اهميت ويژه اي مي باشند ، به عنوان مثال فردي را در نظر بگيريد که قصد سفر به کشوري بيگانه و يا شهري دور به مدت چندين سال را دارد و يا فردي که مدت زيادي از وطن و شهر خود دور بوده و بعد از سال ها به زادگاهش بازگشته است ، طبيعتا هر کدام از اين افراد از لحاظ رواني داراي حالت هاي متفاوتي هستند. اينجاست که نقش معماران در طراحي چنين فضاهايي پر رنگ شده و توجه به مسايل روانشناختي در طراحي اين قبيل مکان ها بسيار مهم جلوه مي نمايد از اين رو بسياري از کشورها جهت طراحي فرودگاه ها و … از معماران برجسته جهان بهره مي گيرند .

در دنياي امروز که هر روزه به سرعت زندگي افزوده مي شود حل مسائل مربوط حمل و نقل سريع و بي دغدغه را مي توان کانون توجه همه اشخاص مرتبط با اين سرعت دانست. حال فرودگاهها که نقش اساسي در همه ابعاد حمل و نقل دارند وظايف سنگيني را بر دوش دارند تا بتوانند به بهترين نحوه کالاها و اشخاص را در پرتو حضور هواپيما به مقاصد مورد نظر برساند.

مسافر، فرودگاه و هواپيما هر سه نيازمند يکديگرند تا بتوانند چرخه اي مطلوب که رسيدن به هدف نهايي يعني حمل و نقل ايمن و سريع است دست يابند. جايگاه و نقش حمل و نقل در ابعاد مختلف سياسي اجتماعي و اقتصادي در جوامع امروزي به ويژه کشورهاي در حال توسعه بر کسي پوشيده نيست و فرودگاه در کنار مابقي پايانه ها از حساس ترين بازيگران اين نقش هستند.

———————————————————————————————————————————————————————

نکات مهم:

1-تمامی رساله های موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است.

2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند.

3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.

4-ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

5-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.


————————————————————————————————————————————–

نام محصول:فایل کامل مطالعات فرودگاه
قیمت:20 هزار تومان
فرمت فایل:word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات:160 صفحه
حجم فایل:20 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

———————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل اتوکدی نقشه های پایان نامه فرودگاه +رندرهای داخلی و خارجی+پوسترها
قیمت:45 هزار تومان
فرمت فایل:dwgوjpg (قابل ویرایش)
حجم فایل:46 مگابایتقابل پرداخت با کلیه کارت های بانکیرساله فرودگاه, پروپوزال فرودگاه ،طراحی فرودگاه,مطالعات فرودگاه , برنامه فیزیکی فرودگاه,دانلود فرودگاه،دانلود فرودگاه ،رساله فرودگاه، رساله فرودگاه  ، طراحی فرودگاه ، رساله فرودگاه ،نمونه فرودگاه،پایان نامه فرودگاه

دانلود پایان نامه و رساله معماری

دانلود رایگان پایان نامه معماری،دانلود رساله معماری،دانلود طرح نهایی معماری،رساله معماری

————————————————————————————————————————————————————

دانلود رساله و پایان نامه معماری،دانلود پایان نامه معماری،دانلود پایان نامه و رساله معماری،دانلود مطالعات معماری،دانلود رایگان پایان نامه معماری،دانلود رساله معماری،دانلود طرح نهایی معماری،دانلود پایان نامه،دانلود رساله،دانلود پایان نامه فرودگاه،دانلود رساله فرودگاه،دانلود نقشه های فرودگاه ،دانلود استانداردفرودگاه،ظوابط و استاندارد های فرودگاه،فرودگاه های داخلی ،فرودگاه های خارجی،پایان نامه معماری ،پایان نامه فرودگاه ،پایان نامه،طرح نهایی معماری،دانلود پلان فرودگاه،ظوابط و استاندارد فرودگاه،فایل اتوکد فرودگاه،تحلیل پلان فرودگاه،نقشه های فرودگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا