پاورپوینت تحلیل پلانپاورپوینت های تحلیل پلان و نمونه موردینمونه موردی و تحلیل پلان مهد کودکنمونه موردی و تحلیل مهدکودک

تحلیل و بررسی مهدکودک هانازونو ژاپن، به همراه پلان ها و تصاویر

نمونه موردی مهدکودک

تحلیل و بررسی مهدکودک هانازونو ژاپن

کد:498

 مهد کودک هانازونو در ژاپن  توسط HIBINOSEKKEI + Youji no Shiro طراحی شده است، این سایت در میاکوجیما واقع شده است که در آن حدود 2000 کیلومتر از توکیو در ژاپن به سمت جنوب غربی فاصله دارد. میاکوجیما متعلق به آب و هوای نیمه گرمسیری اقیانوسی است و توسط دریای آبی و صخره‌های مرجانی و جزیره‌ای که سنگ آهک ریوکیو در آن رشد کرده احاطه شده است. ساختمان برای ایجاد سایه و همچنین باز برای تهویه ، به دلیل گرمی و مرطوب بودن محیط در اثر حملات طوفان، باید بسته شود.

این طرح به شدت در برابر طوفان و بسته شدن نور خورشید با پیشروی با سازه ای که از آن باد می وزد ساخته  شد.HIBINOSEKKEI + Youji no Shiro فضایی در طبقه اول قرار دارد که عمومی است، یک استودیو و یک آتلیه برای فعالیت خلاقانه که به پرورش خلاقیت کودکان و غذاخوری برای آموزش غذا اهمیت زیادی می دهد. و اتاق مهد کودک و گوشه کتاب مصور واقع در طبقه دوم که خصوصی است. با بهره گیری از این محوطه نازک طبقه اول زمین بازی – استودیو – آتلیه – حیاط – ناهارخوری مستمر قرار گرفته و تبدیل به یک فضای بزرگ شده و با باز شدن پنجره ها باد از آن می وزد.

تحلیل و بررسی مهدکودک هانازونو ژاپن 

این مهدکودک بر اساس معماری سنتی بام بام قرمز چوبی است که در این منطقه دیده می شود. این سازه از جنس بتن مسلح فولادی است که تهاجم طوفان را تضمین می کند.

در اطراف محیط بیرونی ساختمان، سایبان‌های کم ارتفاع و صفحه‌ای ساخته شده از بلوک‌های بتنی با سوراخی که مصالح ساختمانی اصلی در این قسمت است، از اجسام پرنده محافظت می‌کند و از طریق دید و باد، نور خورشید را مسدود می‌کند. رنگ کاشی دیوار بیرونی رنگی انتخاب شد که شبیه به رنگ سنتی کاشی قرمز بام باشد و با منطقه ترکیب شود.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول: تحلیل و بررسی مهدکودک هانازونو ژاپن، به همراه پلان ها و تصاویر

فرمت فایل:powerpoint

تعداد صفحات: 35 صفحه

حجم فایل: 3 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان


تحلیل و بررسی مهدکودک هانازونو ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا