پاورپوینت تحلیل پلانپاورپوینت های تحلیل پلان و نمونه موردینمونه موردی و تحلیل پلان مهد کودکنمونه موردی و تحلیل مهدکودک

تحلیل و بررسی مهدکودک هانگژو چین، به همراه پلان ها و تصاویر

نمونه موردی مهدکودک

تحلیل و بررسی مهدکودک هانگژو چین

کد:501

مدرسه ابتدایی و مهدکودک ورزشی المپیک هانگژو چین در کنار «کاسه لوتوس»، استادیوم اصلی بازی‌های آسیایی 2022، و پل Xixing، دروازه ورودی فرودگاه هانگژو قرار دارد. این سایت توسط ساختمان های مسکونی مرتفع و راهروها احاطه شده است. محدوده سایت ناقص و با زاویه حدود 40 درجه جنوب به شرق است. رابط ورودی و خروجی پردیس بسیار کوتاه است.

برای پاسخگویی به نیازهای توسعه آتی آموزش مدرسه، این طرح از طریق یک چیدمان منحصر به فرد، انواع عوامل نامطلوب را خنثی می کند، فضای جدیدی را بر اساس حل کارکردهای اساسی مدرسه ایجاد می کند و آن را با فضای آموزشی موجود ارتباط می دهد. ایجاد توابع استفاده نامحدود و پتانسیل فضایی. این یک “مرحله رویایی” را برای کودکان فراهم می کند تا با خوشحالی رشد کنند.

تحلیل و بررسی مهدکودک هانگژو چین

 استراتژی فضای شهری محیط شهری کلی اطراف شامل مرکز محله منطقه مجاور و ساختمان های مسکونی فوق العاده مرتفع در نظر گرفته شده است. با توجه به رعایت استانداردهای مربوطه، ما در تلاش برای پیشرفت و نوآوری هستیم.

برای کاهش اختلال در ساختمان های آموزشی ناشی از زمین بازی، در بسیاری از طرح های قبلی مدرسه، زمین بازی اغلب در گوشه ای دور از ساختمان ها قرار می گیرد. با این حال، از منظری دیگر، زمین بازی مدرسه فضای باز کمیاب در این شهر شهری پر تراکم و پر از ساختمان های بلند است.

بنابراین، طراحی به طور محکم زمین بازی را در مرکز سایت قرار می دهد و زمین بازی را به عنوان یک پیوند مهم در ترکیب فضای آموزشی مدرسه می داند. زمین ورزشی، ساختمان‌های چند طبقه و ساختمان‌های مرتفع لایه به لایه قرار می‌گیرند و وضعیت فضایی را از بالا به پایین تشکیل می‌دهند و با چیدمان مناسب مدرسه، محیط فضایی اطراف را بهبود می‌بخشند.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول: تحلیل و بررسی مهدکودک هانگژو چین، به همراه پلان ها و تصاویر

فرمت فایل:powerpoint

تعداد صفحات: 50 صفحه

حجم فایل: 5 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

قیمت قبل از تخفیف 120000 تومان


تحلیل و بررسی مهدکودک هانگژو چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا