دانلود پایان نامه معماریسینما

مطالعات مجتمع سینمایی+نقشه های کامل اتوکدی+مطالعات+پوستر+پاورپوینت

 

کد محصول:219

چکیده:

درصد بالایی از جمعیت ایران را قشر جوان تشکیل می دهد و توجه به مسائل گوناگون آن گروه، ااز اهم اهداف و برنامه های کشور است. جهت دهی به این نیروی عظیم و آگاهی دادن و رشد و پرورش جوانان مسئلهای است که از اهمیت خاصی برخوردار است.

پرداختن به اوقات فراغت جوانان و سعی در ایجاد زمینه ها و فضاهای کافی و مناسب که بتواند علاوه بر پوشش اوقات آزاد جوانان، رشد فرهنگی و تعامل اجتماعی آنان را فراهم نماید ، بسیار لازم و ضروری می نماید.

از میان بسترهای فرهنگی و اجتماعی ، مقوله سینما موضوعیست نوتر که مخاطبین اصلی آن را جوانان تشکیل می دهند. سینما با جذب جوانان و در ضمن بیان مسائل مختلف فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و … می تواند نقش موثری در پر کردن اوقات فراغت جوانان و همزمان بالا بردن سطح فرهنگی آنان فراهم نماید.

سینما همواره مایه های اولیه همگانی بودن را داشته است. مانند فرودگاه که نوعی دیگر از ساختمان های بزرگ جدید در قرن بیستم به حساب می آید، سینما نیز وعده دیدار دنیاهای جدید و سیر  و سفر به سوی مناطق و نواحی شگفت را به ما می دهد. سینما چشم اندازی از یک پاتوق جمعی جدید است. سالن انتظار سینما مانند ترمینال فرودگاه جایی است که در آن انواع افراد از تمامی سطوح با یکدیگر برخورد و ارتباط پیدا می کنند.

اما با وجود این خصوصیات مثبت و اجتماعی پدیده سینما و نیز قشر کثیر جوانان در ایران، در جامعه کنونی ما رفتن به سینما بعنوان یک برنامه جذاب و عادت مفرح جایگاه خود را در الگوی گذران اوقات فراغت مردم از دست داده است.

علت عدم استقبال کافی مردم از فیلم ها و حرکت رو به تنزل اقتصاد سالن های سینمایی را باید در مجموعه ای از عوامل فرهنگی ، فنی و اقتصادی جستجو کرد.

در این تحقیق ،با بررسی این عوامل مختلف خواهیم دید که ساخت مجموعه های جذاب سینمایی که رویکرد فرهنگی و آموزشی داشته باشند، میتواند با بالا بردن سطح کیفی سالن های سینمایی و ارائه خدمات گوناگون مرتبط با سینما ، یکی از راهکارها برای آشتی دوباره مردم با سینما باشد.

 با این توضیحات وبا توجه به پتانسیل شهر نور برای استقبال گسترده تر از سینما، در این پروژه سعی در طراحی یک مجموعه سینمایی با رویکرد آموزشی شامل فضاهایی مانند سالن های سینمایی، گالری، رستوران، کلاس های آموزش بازیگری، کلاس های گفتگو و نقد فیلم، تریاها، واحدهای تجاری و … تحت مجتمع سینمایی نور، خواهد شد


نکات مهم:

1-تمامی رساله های موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است.

2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند.

3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.

4-ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

5-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.


—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

نام محصول:فایل کامل مطالعات مجتمع سینمایی
قیمت:20 هزار تومان
فرمت فایل:word   (قابل ویرایش)
تعداد صفحات:158 صفحه
حجم فایل:22مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

نام محصول:فایل اتوکدی نقشه های مجتمع سینمایی+پوستر(شیت بندی)+رندرها+پاورپوینت ارائه
قیمت:45 هزار تومان
فرمت فایل:dwg وjpgوpower point  (قابل ویرایش)
حجم فایل:13 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

————————————————————————————————————————————————————————————————————

 


رساله مجتمع سینمایی, پروپوزال  مجتمع سینمایی ،طراحی مجتمع سینمایی,مطالعات مجتمع سینمایی , برنامه فیزیکی مجتمع سینمایی ,دانلود مجتمع سینمایی،دانلود مجتمع سینمایی ،رساله مجتمع سینمایی ، رساله مجتمع سینمایی ، طراحی مجتمع سینمایی ، رساله مجتمع سینمایی ،نمونه موردیمجتمع سینمایی،پایان نامه مجتمع سینمایی

دانلود پایان نامه و رساله معماری

دانلود رایگان پایان نامه معماری،دانلود رساله معماری،دانلود طرح نهایی معماری،رساله معماری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا