دانلود پایان نامه معماریکودک و نوجوان

مطالعات مرکز حمایت از کودکان کار+نقشه های کامل اتوکدی+مطالعات+پوستر+پاورپوینت

 

کد محصول:230

چکیده:

یکی از بهترین دورانی که هر انسان در طول زندگی خود تجربه کرده است دوران کودکی است دورانی جدا از دغدغه‌ها ، نیرنگ‌ها و دوراز هیاهوی دنیای بزرگترها، این موضوع جای تاسف دارد که کودکانی در دنیا وجود دارند که شاید از طبیعی‌ترین حق خویش یعنی کودک بودن محروم اند کودکانی که حتی فرصت کودک بودن را نداشته‌اند و در کودکی بزرگ شده‌اند.

هر سال 250 میلیون كودك هشت تا 14 ساله از كودكی محروم می‌شوند از این تعداد 120 میلیون نفر وارد بازار كار می‌شوند كه 61 درصد آنها در آسیا ، 32 درصد در آفریقا و هفت درصد در آمریكای لاتین بسر می‌برند.

کودکان حساس‌ترین و تاثیر پذیرترین گروه سنی جامعه را تشکیل می‌دهند و در حساس‌ترین و مهمترین سال‌های زندگی شان یعنی زمانی که پایه های رشد شخصیتی- ذهنی- جسمی و اجتماعی آنها شکل می گیرد و به طور مستقیم در آینده و فردای آن‌ها تاثیر می‌گذارد زندگی خویش را صرف فروش کودکی خود کرده‌اند، زمانی که کودکان به علت نیازهای مادی، فقر، گرسنگی و امرارمعاش خود و خانواده، مجبور به فعالیت در اجتماع می‌شوند، از محیط کوچک‌خانه خارج شده وارد محیط بزرگترِ جامعه می‌شوند؛ یک قدم از هم سن سالان خود عقب مانده‌اند زیرا بجای داشتن یک دنیای شاد کودکانه جسم کوچک خود را برای فرار از فقر وارد یک دنیای بزرگتر می‌کنند. در نتیجه این بزرگ مردان کوچک، از جهات گوناگونی چون تقویت و توسعه مهارت‌های شناختی، پرورش خلاقیت‌های ذهنی، سلامت و بهداشت روانی ، حل تعارضات و پیشگیری از انحرافات رفتاری در دوره پر تلاطم نوجوانی و به ویژه انتقال ارزشهای حاکم بر جامعه و پرورش رفتارها و فضیلت‌های اخلاقی و تربیت و تقویت نگرش‌های متعالی اجتماعی می‌بایست مورد توجه فوق العاده قرار گیرند.

در کشور ما هیچ سازمانی به صورت جدی مسئولیت کمک به کودکان کار را بر عهده نگرفته است این در صورتی است که  بر اساس آمار رسمی حدود یك میلیون و 450 هزار كودك كار در كشور بسر می برند كه 450 هزار نفر آنان كودكان خیابان به شمار می آیند .

« خانه کودکان کار » می تواند فضایی باشد برای این کودکان جایی برای آموزش و همچنین کسب در آمدی که آنها را مجبور به ترک زیباترین دوره ی زندگی اشان کرده است مکانی برای حمایت از قشری که آینده جامعه را می سازند .

« خانه کودکان کار » می تواند پناهگاهی برای بچه‌ها باشد به دور از این دغدغه‌ها، پناهگاهی که با میل و علاقه برای آموزش و کسب در آمد و همچنین تفریحات کودکانه که حق این بچه هاست به آنجا رجوع کنند.

« خانه کودکان کار » می تواند فضایی به دور از هیاهوی دنیای بزرگتر‌ها، دنیای پر از شادی که در آن کودکان فرصت بیان افکار تازه و پرورش و رشد استعداد هایشان را داشته باشند، فضایی که زمینه ای مناسب برای خلاقیت کودکان فراهم آوردباشد.

————————————————————————————————————————————–

نکات مهم:

1-تمامی رساله های موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است.

2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند.

3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.

4-ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

5-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.


————————————————————————————————————————————–

نام محصول:فایل کامل مطالعات مرکز حمایت از کودکان کار
قیمت:20 هزار تومان
فرمت فایل:word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات:100 صفحه
حجم فایل:25 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

——————————————————————————————————————–

نام محصول:فایل اتوکدی نقشه های پایان نامه  مرکز حمایت از کودکان کار+پوستر(شیت بندی)+رندرهای داخلی و خارجی+پاور پوینت ارائه
قیمت:45 هزار تومان
فرمت فایل:dwg وjpgوpower point  (قابل ویرایش)
حجم فایل:85 مگابایتقابل پرداخت با کلیه کارت های بانکیرساله مرکز حمایت از کودکان کار, پروپوزال مرکز حمایت از کودکان کار ،طراحی مرکز حمایت از کودکان کار,مطالعات مرکز حمایت از کودکان کار , برنامه فیزیکی مرکز حمایت از کودکان کار,دانلود مرکز حمایت از کودکان کار،دانلود مرکز حمایت از کودکان کار ،رساله مرکز حمایت از کودکان کار، رساله مرکز حمایت از کودکان کار ، طراحی مرکز حمایت از کودکان کار ، رساله مرکز حمایت از کودکان کار ،نمونه مرکز حمایت از کودکان کار،پایان نامه مرکز حمایت از کودکان کار

دانلود پایان نامه و رساله معماری

دانلود رایگان پایان نامه معماری،دانلود رساله معماری،دانلود طرح نهایی معماری،رساله معماری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا