دانلود پایان نامه معماریفرهنگی

مرکز فرهنگی تفریحی+مطالعات کامل+نقشه های اتوکدی+تصاویر سه بعدی+شیت بندی+پاورپوینت ارائه + فایل 3d

کد محصول:263

چکیده:

تبادلات فرهنگی و تعاملات اجتماعی به لحاظ محيط فيزيکی آن در گذشته در مکانهايی همچون مساجد , مراکز محله , بازار و در کليت شهر انجام می گرفت و فرهنگ جامعه با رشد و نموی آرام ولی منسجم روند خود را طی می کرد اما در دهه های اخير با افزايش جمعيت وروند رو به رشد شهر نشينی از طرفی وبسط و گسترش علوم وفنون ارتباطات از طرف ديگر و تغيير شيوه سکونت و شهر نشينی , اين روند دچار تغيير و دگر گونی گرديد .در روند اين گسترش و شهر نشينی جديد فضاها و مختصات شهری بطور مطلوب ودر مقياس با ساکنان جديد آن رشد نيافت , پس طبيعی است که شاهد اعواجها ,کجرويها و نارسايی هايی در اجتماع باشيم .

در جواب به اين نارساييها ی فرهنگی و قومی که علی رغم فرهنگ وپيشينه قوی  اين مرز وبوم مردم وخصوصا نسل جوان با آن دست به گريبان هستند طراحی مجموعه فرهنگی تفريحی جهت پر کردن اوقات  فراغت جوانان و ايجاد مکانی که در آن بتوانند با حضور در کلاسهای عملی و نظری در ارتقاء سطح انديشه خود بکوشند موضوع طراحی اين رساله بوده است.

در اين راستا و باتوجه به مسائل پژوهشی برای رساله کارشناسی معماری در طی دو بخش شناخت و مداخله که خود شامل فصل های مطالعاتی روند تحقيق از اقليم ,طبيعت و جغرافيا گرفته ,تا فرهنگی اجتمايی تاريخی و سياسی,اقتصادی و مبانی نظری را دربر گرفته است که به آنها پرداخته ميشود.

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


دانلود فهرست مطالعات پایان نامه مرکز فرهنگی تفریحی به صورت رایگان:دانلود با لینک مستقیم

———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات مرکز فرهنگی تفریحی
قیمت 15هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:104 صفحه
حجم فایل:14 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی مرکز فرهنگی تفریحی +تصاویر سه بعدی+شیت بندی+پاورپوینت ارائه+فایل 3d
قیمت:25هزار تومان
فرمت فایل:dwgوjpg
حجم فایل:55مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا