آموزشیدانلود پایان نامه معماری

هنرستان دخترانه+مطالعات کامل رساله+نقشه های کامل اتوکدی+تصاویر سه بعدی داخلی و خارجی+پاورپوینت ارائه+شیت بندی+فایل 3d max

کد محصول:264

چکیده:

یکی از عوامل مؤثر تربیتی در آموزش و پرورش نوین، چگونگی فضای معماری مدرسه است. معلم،کتاب،دانش آموزان،روشهای تدریس،مدیریت آموزشی و خانواده از جمله عواملی هستند که معمولأ در فرآیند یادگیری،مؤثر تلقی گشته و مورد بررسی و کندوکاو قرار می گیرند. درحالیکه در تعلیم و تربیت جدید،فضای آموزشی و فیزیکی مدرسه،نه تنها یک محیط خشک و بی روح و فاقد تأثیر در فرآیند یادگیری محسوب نمی گردد،بلکه به عنوان یک عامل زنده و پویا در کیفیت فعالیتهای آموزشی و تربیتی دانش آموزان ایفای نقش می کند.

اگر با توجه به دستاوردهای مفید”علم ارتباطات” آموزش و پرورش را نوعی اطلاع رسانی بدانیم،در این نگرش تعلیم و تربیت دانش آموزان،تنها تحت تأثیر”کلام” معلم نیست بلکه عناصر متعدد دیگر در انتقال پیام به آنان نقش دارند.به اعتقاد صاحب نظران این رشته،آموزش های غیرکلامی و رفتار غیربیانی بیش از سایر عوامل در انتقال پیام به فراگیران نقش دارند و ارتباطات حسی،مادون حسی،فوق حسی، به همراه ارتباطات کتبی و شفاهی،حامل پیام برای مخاطبین هستند.

مدارس و مراکز آموزشی که انسان دوره ای طولانی از عمر خود را در آنها سپری می کند،باید به مکان هایی قابل توجه و جالب،هم برای معلمان و عموم مردم،و هم برای نهادهای دولتی و خصوصی که آنها را اداره می کنند،بدل گردند.

همچنین بر کسی پوشیده نیست که تأثیر معماری بر آموزش،از مدت ها پیش امری شناخته شده است و رفتار دانش آموزان و دانشجویان و معلمان در رابطه تتگاتنگ با آن قرار دارد.به گفته والتر گروپیوس:”اگر محیط آموزشی بخواهد زمینه ای ثمربخش برای نسل آینده باشد،محیط و ساختمانهایش می بایست خلاقه باشند.

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


دانلود فهرست مطالعات پایان نامه هنرستان دخترانه به صورت رایگان:دانلود با لینک مستقیم

———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات هنرستان دخترانه
قیمت 15هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:178 صفحه
حجم فایل:23 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی هنرستان دخترانه +تصاویر سه بعدی+شیت بندی+پاورپوینت ارائه+فایل 3d
قیمت:25 هزار تومان
فرمت فایل:dwgوjpg
حجم فایل:38مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا