رساله کارشناسی ارشد معماریموزه

مطالعات طراحی موزه فناوری و تکنولوژی ، کارشناسی ارشد معماری

کد محصول:807

چکیده:

علم و گسترش آن در هر جامعه از ملزومات انكارناپذير در جهت پيشرفت همه‌جانبه آن جامعه مي‌باشد. و هر چه در روح و روان آن جامعه بقا يابد، تأثير بيشتري را در بستر فعاليت خود نمايان مي‌سازد و درعین‌حال نيرو مي‌گيرد و به حيات خود ادامه مي‌دهد تا در اندیشه نسل‌هاي ديگر با تداوم و تسلسل بارور مي‌شود.

پيشرفت‌هاي علمي زماني در جامعه‌اي دوام مي‌يابد كه ضمن حفظ هويت‌هاي خود، ساختار تفكرات بشري در هر جامعه را به بهترين نحو ممكن سازمان‌دهی كند و در عین ‌حال خود را در چارچوب اصول حاكم بر آن جامعه منطبق كند.

امروزه پيشرفت‌هاي تكنولوژي در كشورهاي جهان علي‌الخصوص كشورهاي در حال توسعه سبب اقتدار و برتري نمايش‌هاي قدرت در زمينه‌هاي مختلف مي‌شود.

جابجايي اطلاعات و دستیابی به تكنولوژي يكي از اركان توسعه جوامع شناخته مي‌شود. توسعه تكنولوژيك و حفظ موقعيت جامعه در صدر جوامع به‌روز دنيا، نيازمند فراهم شدن اسباب و لوازمي خاص و برنامه‌ريزي‌اي هدفمند با تكيه بر شناخت عميق از موضوع مي‌باشد. در ايران به عنوان يك كشور در حال توسعه علي‌رغم توجه به اين مسئله و انجام برنامه‌ريزي‌هاي كلان در جهت توسعه علمي كشور، متأسفانه به ايجاد بستري مناسب براي پيشرفت علمي از پايه انجام نمي‌شود. پایه‌ای كه با اتكا به جوانان بااستعداد اين مرز و بوم مي‌توانند راهگشاي بسياري از مشكلات امروزه جامعه ما باشد.

از آنچه به طور خلاصه در اين قسمت ذکر شد، به طور كلي مي‌توان به لزوم توجه به گسترش و عمومي شدن پژوهش‌هاي علمي در كشور پی برد و همچنین ضرورت توجه به گسترش مراكز علمی تحقیقاتی در شهر بيشتر نمايان مي‌گردد.

تهران چه در سطح ملي و چه به لحاظ بين‌المللي يكي از مهم‌ترین شهرهاي ايران مي‌باشد كه مي‌تواند خود را به عنوان يكي از قطب‌هاي علمي و تكنولوژيك منطقه مطرح كند.

دانلود فهرست رساله طراحی موزه فناوری و تکنولوژی ، کارشناسی ارشد معماری 

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:رساله طراحی موزه فناوری و تکنولوژی ، کارشناسی ارشد معماری
قیمت 35 هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:111 صفحه
حجم فایل:15
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا