دانلود رساله هتلرساله معماری

رساله هتل بزرگ شهر به همراه نقشه های اتوکدی کامل

رساله هتل بزرگ شهر به همراه نقشه های اتوکدی کامل

کد محصو.ل:1001

چکیده:

هنگامی که انتخاب موضوع طراحی معماری، مانند این پروژه، در قالب یک پایان نامه و پروژه نهایی بر عهده دانشجوی معماری، به عنوان طراح و معمار گذاشته می شود، فرصت بسیار خوبی است تا با انتخاب یک موضوع جامع و مناسب و با در نظر گرفتن تمامی جوانب یک پروژه معماری، حداکثر استفاده و بازدهی علمی و آموزشی را داشته باشد،.

حالا که رسالت ما آموختن است، پس باید موضوعی را بهانه این آ موختن کنیم که بتواند بیشترین دست آورد و نتیجه علمی را برایمان داشته باشد و بیاموزد. پس در همین راستا موضوعی انتخاب می شود که دارای ویژگی هایی مانند؛ تنوع، تازگی، زیبایی و جذابیت باشد.

با توجه به تمام حرفهایی که در مورد اهمیت و انگیزه انتخاب موضوع بیان شد، موضوع هتل می تواند پاسخگوی بسیاری از این خواسته ها و انگیزه ها باشد؛ هتل یکی از کلان فضاهای معماری می باشد که تنوع فضایی بسیار زیاد و روابط معماری پیچیده ای که در آن وجود دارد، با خود می تواند تجربه ها و آموخته های علمی، هنری و معماری بسیاری را به همراه داشته باشد .

در شهرهایی مانند « تربت جام»، که شرایط شهرهای بزرگ توریستی را ندارند؛ هتل های بسیار بزرگ، هم از لحاظ جذب توریست و هم از لحاظ اقتصادی توجیهی ندارد. اصولا در اینگونه شهرها، یک هتل بزرگ در مناسب ترین موقعیت شهر، و مهمانسراهای کوچک در نقاط مختلف شهر، پاسخگوی گردشگران آن شهر می باشند، اما با توجه به اینکه تربت جام به عنوان یکی از شهرهای باستانی استان خراسان رضوی؛ و با پیشینه ای چند هزار ساله و وجود آثار تاریخی متعدد و با ارزش در این شهر و مناطق اطرافش، و جاذبه های طبیعی از قبیل؛ زیستگاه های جانوری و گیاهی و کوهها و دشتها و دره های سرسبز کوهپایه ای، می باشد؛ و همچنین زادگاه و آرامگاه بسیاری از ادیبان و دانشمندان و فیلسوفان بزرگ ایرانی می باشد؛ و نیز عبور جاده بین المللی ایران-افغانستان، که به لحاظ توریستی مسیری پرتراکم در استان وحتی در سطح کشور به حساب می آید  این شهر می تواند به یکی از قطب های توریستی استان تبدیل شود. بنابراین با توجه به این پتانسیل توریستی، و با نگرش بهتر مسئولان به صنعت توریسم و مهمتر از همه با ایجاد کیفیت های معماری در طراحی فضای هتل ها، مهمانسراها و مراکز توریستی، تفریحی و جهانگردی، می توان فرهنگ گردشگری و صنعت توریسم  را در این شهر رونق بخشید.

به همین دلیل این پروژه در موقعیتی که اکنون هتل مصلی بزرگ شهر در آن واقع است، در نظر گرفته شده است. این سایت در موقعیت ابتدای شهر و نزدیک به میدان بزرگ و روبروی ترمینال اصلی شهر که در واقع توقفگاه بسیاری از گردشگران شهر میباشد، قرار دارد.

مساحت سایت تقریبا دو هکتار (20000 متر مربع) و به ابعاد 130در150 متر، که هتلی با 12 طبقه و ارتفاع تقریبی 45 متر و زیربنای تقریبی 15000 متر مربع به نام « هتل بزرگ شهرCity Graund Hotel » در قلب این سایت طراحی شده است.

دانلود فهرست  مطالعات هتل بزرگ شهر 

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:مطالعات هتل بزرگ شهر به همراه نقشه های اتوکدی کامل
فرمت فایل:word و اتوکد
تعداد صفحات:172 صفحه
حجم فایل:25
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا