رساله معماریفرهنگی

مطالعات مجموعه فرهنگی تفريحی توریستی

کد محصول:1052

چکیده:

تبادلات فرهنگی و تعاملات اجتماعی به لحاظ محيط فيزيکی آن در گذشته در مکانهايی همچون مساجد ، مراکز محله، بازار و در کليت شهر انجام می گرفت و فرهنگ جامعه با رشد و نموی آرام ولی منسجم روند خود را طی می کرد اما در دهه های اخير با افزايش جمعيت و روند رو به رشد شهرنشينی از طرفی و بسط و گسترش علوم و فنون ارتباطات از طرف ديگر و تغيير شيوه سکونت و شهر نشينی ،اين روند دچار تغيير و دگرگونی گرديد . در روند اين گسترش و شهر نشينی جديد فضاها و مختصات شهری بطور مطلوب و در مقياس با ساکنان جديد آن رشد نيافت، پس طبيعی است که شاهد اعواجها ،کجرويها و نارسايی هايی در اجتماع باشيم .

در جواب به اين نارساييهای فرهنگی و قومی در ناحيه خراسان که علیرغم فرهنگ و پيشينه قوی  اين مرز و بوم مردم و خصوصاً نسل جوان با آن دست به گريبان هستند طراحی مجموعه فرهنگی تفريحی جهت پر کردن اوقات  فراغت جوانان و ايجاد مکانی که در آن بتوانند با حضور در کلاسهای عملی و نظری در ارتقاء سطح انديشه خود بکوشند موضوع طراحی اين رساله بوده است.

در اين راستا و با توجه به مسائل پژوهشی برای رساله کارشناسی معماری در طی دو بخش شناخت و مداخله که خود شامل فصل های مطالعاتی روند تحقيق از اقليم ،طبيعت و جغرافيا گرفته ،تا فرهنگی اجتماعی تاريخی و سياسی، اقتصادی و مبانی نظری را در بر گرفته است که به آنها پرداخته مي شود.

دانلود فهرست مجموعه فرهنگی تفریحی توریستی

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول: مطالعات مجموعه فرهنگی تفريحی توریستی
قیمت 14 هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:109 صفحه
حجم فایل:7
مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا