رساله معماریورزشی

مطالعات و رساله معماری مجموعه علمی ورزشی بانوان

کد محصول:1025

چکیده:

 درشيوه هاي طراحي معماري ، مي توان به طراحي بر اساس فرم و عملكرد، تاسيسات و سازه و ايده هاي طراحي اشاره كرد. كه البته دو مورد اول رايج ترين نوع مي باشند. ولي معماري به عنوان يك هنر، بالاتر از جوابگويي صرف به نيازهاي عملكردي يك بنا مي باشد. در طراحي مجموعه هايي با كاربريهاي عمومي و كلان، ضرورت پرداختن به تمامي اين عوامل و در نظر گرفتن آنها بيشتر مشخص مي شود.

هر يك از اين بخشها همانند لايه اي از يك طرح اصلي، نقش و جايگاه ويژه خود را ايفا مي كند، كه در صورت نبود هر يك از اين لايه ها، پروژه به تبلور نهايي خود نخواهد رسيد.

ارتباط تنگاتنگ و تفكيك ناپذير اين لايه ها، در ساختار سالن هاي ورزشي و استاديوم ها، طراحي فضاهاي ورزشي را به عنوان يك موضوع جذاب معماري مطرح مي سازد.

در طراحي اين بناها، در كنار جو زنده و مهيج حاكم بر فضاهاي ورزشي، لزوم رعايت عملكرد و فرم هاي مناسب به منظور تحقق اين هدف، توجه به موضوعاتي چون استفاده از سازه هاي خاص و پاسخگويي به حجم زياد تماشاگران، توجه به پيدايش مصالح جديد، گسترش تكنولوژي، تحولات علمي و همچنين كاربرد تكنولوژي همراه با ملاحظات زيست محيطي و حضور طبيعت در داخل فضاي معماري، هم ارزش با دو عامل فرم و عملكرد مطرح مي شود.

بنابراين به نظر مي رسد، توجه به چنين موضوعاتي مي تواند پروژه هاي طراحي شده را به جنبه هاي واقعي موجود در دنياي معماري بيشتر نزديك كند و شايد اين امر در پروژه ديپلم كه آخرين گام از مراحل دانشكده است، ضروري به نظر مي رسد.

دانلود فهرست مطالعات مجموعه علمی ورزشی بانوان 

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول: مطالعات و رساله معماری مجموعه علمی ورزشی بانوان
قیمت 12 هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:164 صفحه
حجم فایل:13
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا