رساله معماریسایر بناها

مطالعات و رساله معماری مرکز امداد و نجات

کد محصول:1017

چکیده:

هر 14 سال يكبار، ايران تجربه يك زمين‌لرزه سنگين با خسارت بالا را به خود مي‌بيند، تجارب جهاني و تجارب تلخ وقوع زمين‌لرزه در كشورمان بر اين نكته تاكيد مي‌كند كه اگر يك مديريت بحران مناسب بر كشور حاكم نباشد، در زمان حادثه، تلفات و خسارات بسيار بالايي وارد مي‌شود. همانطور كه بيان شد كشور ما در معرض حوادث طبيعي و بحران‌ها بوده است از اين رو، به كارگيري امكانات و تجهيزات موجود ، پيش بيني و تامين نيازهاي اساسي و اضطراري آسيب‌ديدگان در هنگام بلاياي طبيعي و بحران ، به منظور ارايه خدمات نجات و امداد رساني ضروري است، لذا اين مشاور تاسيس مركز بين المللي امداد و نجات را بر اساس اهداف و وظايف زير پيشنهاد مي‌نمايد.

افزایش میزان مرگ و میر ناشی از جراحات و آسیب های شدید جسمی به دلیل عدم دسترسی به موقع و کافی به مراکز درمانی مجهز از عواقب بلایا است که دامن گیر بهداشت و درمان منطقه آسیب دیده می شود . لذا مراقبتهای بهداشتی ، درمانی نقش تعیین کننده ای در کاهش مرگ و میر و ناتوانی در بلایا دارد .

دانلود فهرست مطالعات و رساله معماری مرکز امداد ونجات 

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول: مطالعات و رساله معماری مرکز امداد و نجات
قیمت 10 هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:260 صفحه
حجم فایل:9
 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا