دانلود پایان نامه معماریفرهنگی

خانه تئاتر+مطالعات کامل رساله+نقشه های اتوکدی+تصاویر سه بعدی+شیت بندی+فایل 3d

کد:272

چکیده:

طراحي سالن تاتر مستلزم درک روابط پيچيدهاي است که مي توان آن را با برسي تاريخ 2500 ساله پيشرفت تاتر به دست آورردگرايش هاي ساخت و ساز سالن تاتر در شرايط جاري حفظ و احيا و مدرن کردن تاتر هاي پيشين قرن نوزدهم و اواسط قرن بيستم ساختمانهاي جديد با مشخصه هاي فضاي باز (آزمايشي) و بعد تبديل آنها به فضاي پيشرفته تر نمايش درهر کجا که مکان رويارويي بازيگر و تماشاگر باشد به وقوع مي­پيوندد.

خواه اين مکان ميداني در شهر باشد يا خيابان يا سکويي در بازار و يا قهوه­خانه. اما تئاتر بدون معماري معنا ندارد، تئاتر چه به شکل نمايش و اجرا باشد و چه به صورت جشن و مراسم،ماهيتا نبايد چنان با طبيعت خود يکي شود که قابل تشخيص نباشد.

 زيرا در اين صورت نمايشي در کار نخواهد بود. چون بنيان تئاتر بر آگاهي دوسويه بازيگران و تماشاگران از وجود يکديگر است؛ بايد از جهان اطرافش متمايز باشد همان­گونه که نمايش و واقعيت با هم تباين دارند. آشکارترين نشانه تئاتر همانا صحنه است که معماري آن در طول تاريخ دستخوش دگرگوني­هاي فراوان گشته، اما هميشه مکاني کاملا مشخص و متمايز ازمحيط پيرامون بوده است.

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


دانلود فهرست مطالعات پایان نامه خانه تئاتربه صورت رایگان:دانلود با لینک مستقیم

———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات خانه تئاتر
قیمت 15هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:104 صفحه
حجم فایل:10 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

——————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی پایان نامه خانه تئاتر+تصاویر سه بعدی+شیت بندی+فایل 3d
قیمت:25هزار تومان
فرمت فایل:dwgوjpg
حجم فایل:55مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا