حمل و نقلدانلود پایان نامه معماری

ترمینال مسافربری+مطالعات کامل رساله+نقشه های اتوکدی کامل+تصاویر سه بعدی

کد:284

چکیده:

خواسته هاي مردم  از نهادهاي  نظير  شهرداري و سازمانهاي حمل و نقل  بيش از ساير دستگاهها و سازمانهاي خدماتي عمومي است رشد شهر نشيني ازدياد تعداد خودروها  در كشورهاي توسعه يافته باعث  افزايش  تراكم  در مركز شهري و بالطبع افزايش ميزان تصادفات  در شبكه هاي معابر شده است.كه به هيچ عنوان  براي عبور حجم و نوع ترافيكي كه در حال  حاضر مي بايست از خود عبور دهند طراحي نشده اند.همچنين رشد  بي رويه شهري  باعث  همجواري ناسازگار كاربريهاي زمين گرديده  است كه منجر به تداخلهاي  زياد  عابر پياده  و خودرو شده است .مهاجرت از نواحي روستائي به مراكز  شهري  و حاشيه  ان اغلب  بوجود امدن گروه  شهرنشيناني  مي شود كه با چنين  سطوح  پرتراكم ترافيكي در مركز شهر مانوس  نيستند و در حاشيه  نيز حاشيه نشيني  با بافت شهري  مطابقت  ندارد.

تمام كساني كه محل زندگي  خود  را  در شهر انتخاب  كرده اند تقريبا در تمامي  ايام زندگي  به نحوي از شهرداري  و سازمان  حمل و نقل  سر وكارر  دارند مثلا  براي رفتن به محل كار،مدرسه،تفرج خريد ،پارك،حمل وزباله  و غيره .

نهايتا  نتيجه مي گيريم انسان از موقعي كه پا به اجتماع مي گذارد تا زماني كه به رحمت ايزدي  مي پيوندد به خدمات  شهرداري  و حمل و نقل  نيازمند است. سازمانهاي  ما هميشه در راس توجهات  عموم و شهروندان  قرار گرفته است. ما مي دانيم هر سازماني  كه مراجعين  بيشتري  داشته باشد افكار  عمومي  متمركز و نظارت و بررسي  بر عملكرد  نيز بيشتر  مي شود و همان  افكار  عمومي  بر روي  نحوه  عملكرد  كاركنان  در حال قضاوت است. در نتيجه براي  طراحي چنين فضايي بايد بيشتر بكوشيم.

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


دانلود فهرست مطالعات پایان نامه ترمینال مسافربری به صورت رایگان:دانلود با لینک مستقیم

———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات ترمینال مسافربری
قیمت 15هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:102 صفحه
حجم فایل:10 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

——————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی پایان نامه ترمینال مسافربری +تصاویر سه بعدی
قیمت:25هزار تومان
فرمت فایل:dwg,jpg
حجم فایل:15 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا