دانلود پایان نامه معماریموزه

مطالعات موزه فرهنگ و اقوام+نقشه ها + مطالعات+پوستر

 

کد محصول:206

چکیده:

موزه‌ها جلوه‌گر هنر، فرهنگ، صنعت، اعتقادات و باورهاي اقوام گذشته هستند. موزه‌ها آينه عبرت و تجلي‌گاه ذوق و استعداد و خلاقيت و دانش مردماني است كه زماني كه در اين سرزمين يا هر جاي ديگر از اين كره خاكي زندگي را به تجربه نشسته اند.
موزه‌داري و موزه‌آرايي، امروزه دانشي دقيق، هنري ظريف، وظيفه‌اي حساس، مسئوليتي خطير و رسالتي ارزشمند است كه تنها با پشتوانه علاقه، پشتكار، تجربه و كسب دانش تخصصي مي‌توان به آن نزديك شد.
از مهمترین نتایج پیرامون موضوع این پایان نامه اعتلاء فرهنگ عموم افراد جامعه و آشنایی بیشتر با اقوام این سرزمین پهناور است که در این راستا سعی بر این شده تا سایت انتخاب شده هرچه بیشتر این مهم را تقویت نماید.
روستای تاریخی دهنمک با توجه به وضعیت بسیار خوب دسترسی ها به موزه و همچنین وجود کاروانسرا و عناصر معماری دیگر که توان بالقوه ای برای جذب گردشگر داخلی و خارجی دارد به عنوان محل پروژه انتخاب گردیده است.
در فصول مختلف این رساله حول شناخت موضوع ، ضوابط و استاندارد های طراحی و همچنین ریز فضاهای موجود در آن ، آشنایی با قومیت های مختلف ایرانی و بررسی زندگی، فرهنگ و آداب و رسوم آنها ، مطالعات اقلیمی سایت مورد نظر ، مبانی و ایده های طراحی ، و نمونه های داخلی و خارجی مطالعه گردیده است.


نکات مهم:

1-تمامی رساله های موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است.

2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند.

3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.

4-ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

5-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

—————————————————————————————————————————————————————————-


نام محصول:فایل کامل مطالعات موزه فرهنگ و اقوام
قیمت:20 هزار تومان
فرمت فایل:word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات:136 صفحه
حجم فایل:5 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی


نام محصول:فایل اتوکدی نقشه های موزه فرهنگ و اقوام+پوستر(شیت بندی)+رندرهای داخلی و خارجی
قیمت:40 هزار تومان
فرمت فایل:dwg وjpg (قابل ویرایش)
حجم فایل:30 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکیرساله موزه فرهنگ و اقوام , پروپوزال موزه فرهنگ و اقوام،طراحی موزه فرهنگ و اقوام ,مطالعات موزه فرهنگ و اقوام, برنامه فیزیکی موزه فرهنگ و اقوام ,دانلود موزه فرهنگ و اقوام ،دانلود موزه فرهنگ و اقوام،رساله موزه فرهنگ و اقوام، رساله موزه فرهنگ و اقوام، طراحی موزه فرهنگ و اقوام، رساله موزه فرهنگ و اقوام،نمونه موردی موزه فرهنگ و اقوام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا