اسکچاپ(SketchUp)دانلود اسکچاپنرم افزار معماری

دانلود اسکچاپ 2017 کم حجم به همراه V-Ray مخصوص

Google SketchUp به طور حتم سریع ترین و قویترین در عین حال ساده ترین نرم افزار برای طراحی ، سه بعدی کردن ، دو بعدی سازی ساختمان و انواع مدل های مختلف تا به امروز است.امکانات ویژه این نرم افزار در زمینه تولید پرسپکتیوهای انسانی ، بصری و سادگی در تولید سایه های بسیار نزدیک به واقعیت و استایل های مختلف خود را به سرعت در دل دانشجویان معماری و شهرسازی همچنین در مهندسان مشاور برای ایجاد طرح های سه بعدی خود جا کرده است و توانسته برای ارائه مدل طراحی خود بسیار کارا باشد.از مهم ترین امکانات انحصاری Google SketchUp ورودی و خروجی گرفتن برای تمام نرم افزارهای طراحی و سه بعدی سازی معماری مانند اتوکد ، ۳دی مکس ، فتوشاپ ، و انواع نرم افزارهای سه بعدی  است.(لینک دانلود اسکچاپ sketchup 2017 به همراه V-Ray مخصوص در انتهای همین مطلب قرار داده شده است.)

نرم افزار اسکچ آپ (SketchUp) که هم اکنون به طور رسمی تحت مالکیت شرکت Trimble است؛ در دایره نرم افزار های مدل سازی سه بعدی شناخته می شود. کاربرد این نرم افزار می تواند در زمینه رشته هایی چون: معماری، عمران، تاسیسات، نجاری، فیلم های شبیه سازی کامپیوتری و… و حتی بازی های کامپیوتری باشد.

اسکچ آپ یکی از ساده ترین نرم افزار هایی است که نه تنها در دایره نرم افزار های مدل سازی سه بعدی، بلکه در دایره نرم افزار های فنی و کد (CAD) می‌توانید بیابید. اصول کار با اسکچ آپ بر پایه خط است؛ که همین مسئله استفاده از آن را برای کاربر معمار لذت بخش تر می کند. خطوط به هم میپیوندند و سطوح را به وجود می آورند. سطوح به هم می‌پیوندند و احجام را به وجود می آورند. همچنین سطوح می‌توانند به وسیله محبوب ترین و معروف ترین ابزار اسکچ آپ (که به نماد آن نیز تبدیل شده است)، Push Pull Tool، با کشیده و فشرده شدن، ارتفاع به دست بیاورند تا احجام به وجود بیاید.روند طراحی در اسکچ آپ برخلاف تصور برخی، کاملا می‌تواند دقیق و با ابعاد و اندازه صورت بگیرد.

نرم افزار SketchUp در حال حاضر متعلق به شرکت Trimble Navigation است که یک شرکت تجهیزات نقشه‌برداری، ارزیابی و جهت‌یابی است. سازندگان برنامه استفاده از آن را آسان می‌دانند. یک کتابخانه کد باز آنلاین برای مدل‌های مونتاژ رایگان (مانند پنجره، درب‌ها، اتوموبیل‌ها) به نام ۳D Warehouse وجود دارد که کاربران می‌توانند مدل‌های خود را در آنجا قرار دهند.نرم افزار SketchUp دارای قابلیت کشیدن لایه است و می‌تواند سطوح را به سبک‌های مختلف رندر کند. این برنامه از پلاگین‌های ثالث که در یک سایت به نام Extension Warehouse قرار دارند، پشتیبانی می‌کند تا قابلیت‌های دیگری به آن اضافه شود (مانند رندر تقریبا واقع گرایانه) و همچنین مدل‌های آن قابلیت قرار گرفتن در Google Earth را دارند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار SketchUp:

– خروجی مدل های 3D به CAD و دیگر فرمت های 3D
– توانایی ساخت و نمایش اسناد طراحی چند صفحه ای
– قابلیت مرتب کردن و تفسیر چندین تصویر در یک صفحه
– امکان ساخت عناصر و سمبول ها برای نمایش تنظیم ابزار گرافیک های برداری 2D
– قابلیت ساخت، سند سازی و نمایش طرح های شما
– امکان جستجو از انبار 3D
– قابلیت وارد کردن DXF ،DWG ،3D
– قرار دادن مدل های خود در گوگل مپ
– توانایی وارد کردن تصاویر
– امکان مدل سازی بسیار سریع
– امکان اضافه کردن اطلاعات به طرح هایتان
– قابلیت ذخیره مناظر و ساخت انیمیشن ها
– توانایی تبدیل از 2D به 3D
– امکان استفاده از رنگ و متن و قرار دادن سایه
– امکان تماشای داخل مدل ها
– توانایی ارائه گزارش کلی
– قرار دادن علامت تجاری بر روی مدل ها
– قابلیت خروجی به صورت تصاویر برداری 2D
– گرفتن خروجی با فرمت های گوناگون مانند TIFF ،JPEG ،PNG و …
– و …

[aparat id=”REYzk”]

قابلیت های کلیدی پلاگین V-Ray for SketchUp:

V-Ray یکی از محبوب ترین افزونه های رندرینگ سه بعدی است و هنگامی که به عنوان پلاگین بر روی SketchUp نصب می شود، برای طراحان آن، قابلیت هایی نظیر رندریگ سریعتر، ابزارهای نورپردازی بهتر، توانایی تجسم بخشی صحنه های پیچیده تر، رندرینگ محیطی (environment)، نزدیک تر بودن رندرینگ ها به واقعیت و افزایش کیفیت رندرینگ، بالا بردن امکانات در انیمشن و انجام رندرهای همزمان را فراهم می کند.پلاگین V-Ray از جمله قدرتمندترین موتورهای رندرگیری در نرم افزارهای طراحی و مدل سازی سه بعدی (۳D) محسوب می شود. این موتور رندرینگ فوق العاده کمک می کند تا از مدل های طراحی شده بتوان به طبیعی ترین شکل ممکن خروجی گرفت. وی ری (VRay) به طور خاص برای نرم افزارهای مختلفی مثل اسکچاپ، ۳dmax (تری دی مکس)، Revit (رویت)، Maya (مایا)، Rihno (راینو) و … عرضه می شود.در حال حاضر، آخرین نسخه ارائه شده از ویری، ویری نکست (V-Ray Next) نام دارد که گاها از آن به نام ویری ۴ برای اسکچاپ نیز نام می برند. .

رندرگیری تعاملی (Interactive Rendering)

CPU، GPU و رندرگیری ترکیبی

نویزگیر ویری (V-RAY DENOISER)

قابلیت V-Ray Cloud

قابلیت V-RAY SWARM

المان های رندر مختلف

رابط کاربردی هوشمند

مدیریت فایل یکپارچه

کد رنگ های ساده و قدرتمند

فریم بافر (Frame Buffer)

نورهای دقیق

نورهای آداپتیو

شبیه سازی واقع گرایانه نور روز

نورپردازی سراسری (Global Illumination)

نور مِش (Mesh Light)

دوربین شبیه به دنیای واقعی

واقعیت مجازی (Virtual Reality)

افکت لنز تعاملی

بیش از ۵۰۰ متریال آماده ویری

نمایش متریال در ویوپورت

واقعی کردن صحنه ها با تکسچر مپ ها (Texture Maps)

بیش از ۶۵۰ متریال آماده در VRSCANS

مه محیطی

پرسپکتیو Aerial

متریال های حجمی

صحنه های پروکسی

آبجکت های پروکسی

و …

راهنمای نصب Sketch Up 2017

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

راهنمای نصب (V-Ray Next v4.00.02 for SketchUp 2016-2019 x64)

1- نرم افزار SketchUp را ببندید.
2- چنانچه قبلا نسخه ای دیگر از پلاگین و یا همین نسخه را با کرک دیگری نصب کرده اید آن را به طور کامل حذف نموده و سیستم خود را Restart کنید.
3- پلاگین را نصب کنید. نیازی نیست License Server را نصب کنید.
4- از درون Crack فایل cgauth.dll را در مسیر نصب V-Ray، پوشه bin کپی و جایگزین فایل موجود کنید. مسیر پیش فرض:
C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for SketchUp\extension\vrayappsdk\bin

5- فایل vray_BRDFScanned.dll را در مسیر نصب پلاگین های V-Ray کپی و جایگزین فایل موجود کنید. مسیر پیش فرض:
C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\V-Ray for SketchUp\extension\vrayappsdk\bin\plugins

توجه:این نسخه از V-Ray قابلیت نصب بر روی نسخه های 2016 تا 2019 را دارا می باشد.

لینک های دانلود

دانلود اسکچاپ 2017 – 174 مگابایت

دانلود وی ری نسخه 4 – 734 مگابایت

رمز:www.p30download.com

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

دانلودV-Ray Next v4.00.02 for SketchUp 2016-2019،پلاگین رندر وی ری برای اسکچاپ،اسکچاپ 2017،  دانلود sketchup 2017  دانلود اسکچاپ  ،دانلود اسکچاپ 2017 ،دانلود اسکچاپ 2017 با حجم کم،  نرم افزار طراحی سه بعدی،دانلود نرم افزار اسکچاپ به همراه وی ری مخصوص،دانلود اسکچاپ کم حجم،دانلود رایگان پلاگین اسکچاپ 2017،نصب پلاگین اسکچاپ،   دانلود vray next برای اسکچاپ دانلود Vray next برای اسکچاپ 2017دانلود آخرین ورژن ویری برای اسکچاپ دانلود رایگان v-ray next برای نرم افزار اسکچاپ دانلود کرک vray next اسکچاپ دانلود کرک ویری اسکچاپ دانلود نسخه trial ویری نکست اسکچاپ دانلود وی ری برای اسکچاپ 2017دانلود وی ری ۴ اسکچاپ دانلود وی ری نکست اسکچاپدانلود ویری نکست اسکچاپ دانلود ویری نکست اسکچاپ 2017فیلم آموزش نصب و کرک ویری ۴فیلم آموزش نصب ویری نکست کرک vray next اسکچاپ کرک vray next اسکچاپ ۲۰۱7کرک vray next اسکچاپ ۲۰۱۷کرک vray next اسکچاپ 2017کرک vray next اسکچاپ 2017کرک ویری ۴ اسکچاپ کرک ویری نکست اسکچاپ کرک ویری نکست اسکچاپ کرک ویری نکست برای اسکچاپ 2017نصب و کرک ویری ۴ اسکچاپ نصب ویری نکست اسکچاپ وی ری ۴ اسکچاپ وی ری ۴ اسکچاپ وی ری نکس اسکچاپ وی ری نکست اسکیچاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا