دانلود پایان نامه معماریورزشی

پردیس سوارکاری+مطالعات کامل رساله+نقشه های اتوکدی کامل+تصاویر سه بعدی+شیت بندی

کد:282

چکیده:

   هر موجود زنده اي براي ادامه حيات خود با توجه به شرايط محيط و وضع جسماني خود بايد تلاش نمايد، از اين جهت در ميان موجودات زنده، انسان وضعيت پيچيده اي دارد به گونه اي که انسان به اقتضاي شرايط اقليمي، نوع توليد و ميزان نيازها به شکلي متفاوت از موجودات زنده تلاش مي کند.

   آنچه به صورت واقعيت مشترک بين همه انسان ها با هر شغل و حرفه گوناگون وجود دارد اين است که هر انساني با توجه به شرايط خود به اندازه اي که بتواند نيازهاي اوليه خود را برطرف نمايد کار کند. البته هيچ انساني وجود ندارد که در تمام فصول به طور شبانه روز کار کند و يا به طور کلي کار نکند، با توجه به اين واقعيت که پديده اي تحت عنوان اوقات فراغت مطرح مي شود به عبارت ديگر وقتي انسان در طول روز ساعاتي به کار پرداخت پس از پايان کار بقيه وقت خود را به گونه اي سپري مي سازد که برخي آن را براي رشد و شکوفايي شخصيت خود ، جمعي به صورت تفريح و سرگرمي و عده اي ديگر طي اين زمان به استراحت  میگذرانند.

   از این رو ، می توان گفت که اوقات فراغت ، خصوصاورزش زمینه ساز رشد شخصیت و شكل گیری هویت جوان است و او را قادر خواهد ساخت که به عنوان عنصری فعال، خلاق و پویا در جریان هویت یابی خویش به ایفای نقش بپردازد.

   پس ازیک هفته پرکار ومملو ازاسترس ورزش سوارکاری،گذراندن زمانی با حیوانی نجیب درطبیعت،تاثیر به سزایی دررفع خستگی وحفظ شادابی وسرزندگی دارد.

قابل توجه دوستان عزیز

با توجه به محتوا و کیفیت رساله ها و نقشه های ارائه شده قیمت ها به صورت حداقل تعریف شده است؛ و تمامی رساله های ارائه شده در سایت مطابق با استانداردها و آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است. همچنین تمامی فایل های نقشه با نرم افزار اتوکد طراحی گردیده است و کاملا قابل ویرایش هستند .همینطور رندر ها ، پوسترها و شیت بندی های هر کار با بالاترین کیفیت ارائه شده است. لازم به ذکر است رساله ها و نقشه های ارائه شده درسایت bankarc  در هیچ سایت دیگری وجود ندارد. لذا تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ  است و هرگونه کپی برداری در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

توجه! لطفا  هنگام تایپ ایمیل خود از وارد کردن www خودداری فرمائید.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.


دانلود فهرست مطالعات پایان نامه پردیس سوارکاری به صورت رایگان:دانلود با لینک مستقیم

———————————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:فایل کامل مطالعات پردیس سوارکاری
قیمت 15هزار تومان
فرمت فایل:word
تعداد صفحات:159 صفحه
حجم فایل:30 مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

——————————————————————————————————————————————————————————

نام محصول:نقشه های اتوکدی پایان نامه پردیس سوارکاری +تصاویر سه بعدی+شیت بندی
قیمت:25هزار تومان
فرمت فایل:dwg,jpg
حجم فایل:35مگابایت

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا